سقط داشتم کی اقدام کنم

سلام.بچه ها بعد سقط کی میتونم دوباره اقدام کنم برای بارداری مجدد

2 Likes

سلام علت سقط چی بود؟چند هفته بودی؟ چکاپ دادی؟سونوی بقایای بارداری دادی؟آزمایش اسپرم عمسرت داده؟
معمولا مشکل نداشته باشی بعد از سه پریودی که از سقط بگذره میتونی اقدام کنی

2 Likes

من وارد هفته 5 شدم که یه خونریزی خفیف کردم و بچه سقط شد؟اره شوهرم آزمایش اسپرم داد بود که دکتر گفت ضعیفه و براش دارو داد دو ماه دارو خورد که دوباره رفت آزمایش که دکترم گفت خوبه دیگه آزمایش نمیخواد؟من هنوز پریود نشدم و همینطور لکه بینی دارم؟

2 Likes

اصلا عجله نکن
من دو تا سقط با فاصله کم داشتم که آخریش ۱۸ آبان بود دکتر گفت باید ۶ ماه صبر میکردی رحمت حساس شده
الانم موقع رابطه حس میکنم رحمم پایینه و درد دارم
خواهش میکنم عجله نکن
من تیر ماه سقط ۸ هفته داشتم و آبان ۸ هفته

2 Likes

من قبلا دو تا سقط داشتم اونم خارج از رحم ولی دکتر بهم گفت بعد پاک شدنت میتونی اقدام کنی؟

1 Likes

خواهرانه میگم یکم به خودت برس بذار بعد از نعطیلات عید اقدام کن
به منم دکتر گفت مشکل نداری اقدام کن
بعد که اقدام کردم و سقط شد گفت ۶ ماه باید صبر میکردی

2 Likes

خاک تو سر دکتر که این همه چکاپ میرفتم و غلظت خونم رو نفهمید همه هم متخصص
چی بگم والا خودت میدونی
من بودم حداقل ۳ ماه صبر میکردم
هر چند دلم میخواد حامله شم حتی اگر سقط بشه و خودم صبور نیستم

2 Likes

بدنم از بین رفت انقدر دکترا تشخیص اشتباه دادن

2 Likes

من برای اون دوتا سقط قبلی که داشتم یکی 6 ماه دومی رو هم 6 ماه جلوگیری داشتم این سومی رو بعد 6 ماه حامله شدم میگم پریود که شدم و تموم شد حاقل میشه 1 ماه بعد اقدام کنم؟

1 Likes

خواهر مثل خودمی…بی صبر…منتظر…من که رحمم داغون شد خودت میدونی…به نظرم سه ماه بچرخ و خوش باش بعد اقدام کن…هر چند درکت میکنم که نمیتونی و طاقت نمیاری
من خودم هر روز روزشماری میکنم…دعا کنیم برای هم

2 Likes

انشالله که بارداری خوبی داشته باشی عزیزم

1 Likes

دکتر ب من گفت سه ماه جلوگیری کن …

1 Likes

منم دوتا سقط داشتم بعد یک پریودی اقدام کردم و شد

1 Likes

اگه کورتاژ شده باشین باید شش ماه صبر کنین در غیر این صورت سه ماه بعد میتونین اقدام کنین

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.