سقط جنین 😕😕😕

دوستان ی سوال دارم اگه خدای نکرده زبونم لال بچه ی کسی تو دوران بارداری تو غربالگری متوجه بشن که مشکل داره آیا شما راضی میشین بدنیا بیارینش یا سقط میکنین؟؟نظراتون بگین

1 Likes

بستگی به نوع معلولیتش داره اما واقعا تصمیم سختیه :persevere:

1 Likes

اصلانمیشه چیزی گفت واقعاسخته

اونایی ک بچه معلول داره صبرزیادی دارن امابخوای منطقی هم فک کنی خودبچه هم تااخرعمربامعلولیت زجرمیکشه

به من که گفتن ممکنه بچت شکاف ستون فقرات داشته باشه. دو روز با شوهرم قهر کردم گفتم من بچمو نمیندازما
موقعیت خیلی سختیه. خداروشکر بچم سالم بود کار به سقط نرسید

1 Likes

خداروشکر که سالم بوده، حالا به اون بنده خدا چیکار داشتی؟ :smile::smile:

میدونستم اگه بگن بچه مشکل داره طاقت نمیاره و میخواد منو راضی کنه بچه رو بندازیم. خیلی میترسه بچه ای به دنیا بیاریم که نتونیم از پس مسئولیتش بر بیایم.
منم دست پیش گرفتم پس نیوفتم. باهاش قهر کردم حرف سقط نزنه

:joy::joy::joy: عزیزم خوب حق داشتن واقعا کار سختیه. اما خداروشکر که مجبور به سقط نشدین

روزای خیلی سختی رو گذروندیم. من از استرس همش بالا میاوردم همسرمم مدام عصبی بود و با خانوادش بی دلیل بحثش میشد.
واقعا خداروشکر که مشکلی نبود. وگرنه من کوتاه نمیومدم واقعا بارداری وابستگی میاره. اصلا تو کتم نمیرفت قاتل بچه ای باشم که تکوناشو حس میکنم

1 Likes

آخی عزیزم :pensive: چه سخته

اره واقعا. خدا این انتخاب رو سر راه هیچ کس نذاره

2 Likes

خدا خودش ب همه سلامتی بده

من هنوز نی نی ندارم ولی خدای نکرده اگ حس کنم مشکلی داره سقطش میکنم چون وقتی فک میکنم اگ بزرگ شد وازمن سوال پرسید چرا منو بدنیا اوردی بش چی بگم بگم بدنیا اوردمت زجربکشی

2 Likes

به نظر من سوال سختيه و تصميم گيري در اين خصوص بسيار سخت تر.
اميدوارم هيچ كسي در چنين موقعيتي قرار نگيره.
اما يادمه وقتي بچه اولم سقط شد 1 بنده خدايي كه 1 پسر 13 ساله معلول داشت بهم گفت وضعيت منو نگاه كن و خدا را شكر كن كه بچه ات سقط شد و 1 بچه معلول بدنيا نياوردي.
با اينكه شرايط اين بنده خدا از هر لحاظي عاليه ولي اونم شايد خسته بوده كه اين حرف را زده … :disappointed_relieved:

1 Likes

الهی شکر
وای آزاده جون دلم یهو ریخت ک اینو گفتی
خدارو هزار مرتبه شکر که رفع شده
حس بدی
خدا ب همه کمک کنه ان شاالله که خودشونو بچه هاشون سالم باشن

امتحان سختی بود خداروشکر گذشت
ان شا الله کسی با بچش مورد امتحان‌ قرار نگیره.
الان که باردارم بیشتر قدر پدرمو میدونم و بیشتر دلم واسه مامانم تنگ میشه

1 Likes

عزیزدلم خدارو شکر
خدا نگهدار پدرته ،،سایش روی سر خودتو بقیه عزیزانت باشه خانمی
خدا مادرتو رحمت کنه آزاده جان

1 Likes

ممنون خدا پدرو مادرتو برات نگه داره

1 Likes

ممنون عزیزم
منم پدرم پارسال فوت کرد آزاده جان :pensive:
۱۸همین ماه اولین سالگردشه عزیزم

1 Likes

خدابیامرزه عزیزم. خیلی سخته درکت میکنم.

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.