سقط جنین یک ماهه

سلام من ۴ مهر تست باداری زدم و فهمیدم حامله ام و ۵ مهر رفتم آزمایش دادم و اندازه hcg ۳۰ بود و دکتر گفت خیلی عددش پایینه و باید دوباره تست بدم وجون خیلی در تو ناحیه شکم و کمرم داشتم رفتم سنوگرافی گفتم شاید همراه با بارداری کیست هم داشته باشم و رفتم سنو ولی اونجا گفتند که ساک حاملگی وجود نداره و فقط اندازه رحم بزرگ شده تخمدان ها نرمال و طبیعی هستند و یه ماه بعد دوباره مراجعه کن و بعد من در ۱۱ مهر لکه بینی داشتم تا روز جمعه ۱۳ مهر ساعت ۱۱ شب یه درد خیلی شدیدی تو ناحیه شکمم حس کردم که اصلا قابل تحمل نبود و تنها کاری که کردم یه شیاف گذاشتم چون اصلا دردش قابل تحمل نبود و بعد روز بعد خون ریزی کردم وبعدازظهر همون روز یه تیکه اندازه بند انگشت دیدم؟ می خواستم بدونم من سقط کردم از اون روز هم خون ریزی دارم ولی خیلی شدید نیست در حد پرویودیه

2 Likes

والا عدد بتات که لب مرز بوده… وقتی هم ساک حاملگی دیده نشده احتمالا فقط یه لخته بزرگ بوده… چون خونریزی بعد سقط عین خونریزی پریودیه… نظر پزشکت چیه؟

سلام عزیزم
شما اولین روز آخرین قاعدگی تون کی بوده؟

من 1 شهریور پریود شدم و ۶ شهریور پاک شدم

عزیزم وقتی بتا بالا باشه ساک تشکیل میشه، وقتی ساک تشکیل نشده و بتا پایین بوده یعنی شما باردار نبودید که سقط کرده باشید. احتمال داره بارداری شیمیایی بوده باشه.
خونریزی شدید، گرفتگی عضلات مانند پریودی و خروج بافت از واژن، نشانه های بارداری شیمیایی است.

2 Likes

از این لکه ها من قبل بارداریم ریاد میدیدم مخصوصا وقتی تو اقدام بودم
دکتر میگفت وقتی تحرک نداشته باشید اون قسمتی که باید خارج شه جمع میشه یعو خارج میشه
نگران نباشید
توی دوران پریود اگه ممنوعیت ندارید پیاده روی داشته باشید برای کبست هم اگه دارید نگران نباشید خودش تو دوران بارداری رفع میشه

1 Likes

ممنونم از راهنمایی همتون خیلی غصه میخوردم
مرسی

1 Likes

از دیروز هیچ لکه ای نیومده و کاملا حالم خوبه میشه بگید کی باید دوباره اقدام به بارداری کنم .اگه این ماه دوباره اقدام کنم موردی نداره

1 Likes

عزیزم بهتر اول برید دکتر معاینه بشید و دلیل لکه بینی رو بدونید شاید اصلا هورمون هاتون بهم ریخته
ما اینجا فقط بر اساس تحربه خودمون یا حتی دوستانون راهنمایی مبکنیم ولی تا دکتر نرید و مطمين نشید همه چی مرتبه فایده ای نداره
اگه قصد بارداری دارید حتما به یه متخصص مراجعه کنید و ازمایشات لازم و انحام بدید

ممنونم برای آخر هفته وقت دارم

1 Likes

سلامت باشید :rose:

سلام احتمالا حامله بودی در جنین دختر ساک حاملگی دیر تشکیل میشه پیش اومده همچین مواردی که دکتر گفته ساک تشکیل نشده باردار نیستین دو هفته بعد رفتن سونو نشون داده

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.