سقط جنین و کورتاژ ساکشن تخلیه ای

سلام من به صورت ناخواسته باردار شدم ولی از بارداریم خیلی خوشحال شدم و کلی مواظب نی نیم بودم ولی در هفته ۸ به لکه بینی افتادم و رفتم سونو و گفتن جنین رشدش متوقف شده و دیگه ضربان قلب نداره و باید سقطش کنی دکترم بهم ۱۰ تا قرص میزو داد و بعدش به خونریزی افتادم و کلی لخته و تکه های گوشتی دفع کردم ولی بعد از ۳ روز بازم بقایا داشتم و باز بهم قرص دادن و بعدش بازهم سونو بقایا نشون داد و دکتر گفت که باید کورتاژ بشی الان چند روزی هست از کورتاژم گذشته دیگه خونریزی ندارم و دردم هن کم شده ولی خیلی ضعیف شدم تقریبا وزنم به ۴۰ کیلو رسیده میخواستم بدونم کسایی که کورتاژ میکنن چقدر بعد میتونن باردار شن چون تووی نت خیلی چیزای بدی راجبه کورتاژ نوشته خیلی استرس دارم برای بارداری بعدی و خیلی دوست دارم زودتر باردارشم ممنون میشم راهنماییم کنید.

1 Likes

سلام عزیزم
خیلی متاسفم برای این تجربه تلخی که داشتین
عزیزم باید حداقل سه ماه از سقط تون بگذره تا رحم برای بارداری بعدی آماده بشه
در این مدت باید یک روش جلوگیری مطمئن انتخاب کنید.
ورزش منظم و تغذیه مناسب داشته باشید. اسید فولیک و قرص آهن مصرف کنید.
استرس به هیچ عنوان نداشته باشید چون باعث ناباروری و اختلال در قاعدگی میشه.

عزیزم نگران نباشی خوهار خودم ی ماه بعد کورتاژ دوباره حامله شد یکی دیگ از فامیلامونم دقیقا همینجور و الان حامله س

يكي از دوستاي من وسط همون خونريزي هاي سقطش دوباره باردار شد و خدا را شكر بچه اش را هم بدنيا اورد تازه متخصص سونو گرافي و راديولوژي هم هست.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.