سقط جنین ناخواسته

سلام ببخشید من سقط جنین ناخواسته داشتم که به علت ماندن بقایا در رحم از شیاف زاج استفاده کردم اما چیزی دفع نشده و رحم حالت جمع شدگی پیدا کرده چی کار کنم

چند هفته بودی عزیزم؟

کورتاژت ندادن مگه؟

سلام من حدود هشت هفته بودم که دکتر گفت که با دارو بقایا را بیندازی که قرص ال دی بهم داد که من در کنارش از زاج هم استفاده کردم حالا چی کار کنم

عزیزم گرمی زیاد بخور.اویشن و زیره و زنجبیل و دارچین بجوشون بخور خعلی ماثره من بقایا داشتم پریود شدم تندتند ازاینا خوردم کلا پاکشد رحمم

1 Likes

به نظرتان من با استفاده کردن از زاج رحم را دچار مشکل نکردم اخه خیلی از پایین جمع شدم

سلام ببخشید بقایای شما چقد زمان برد تا دفع شه .
الان برای من حدود یک ماه شده اما نه پریود داشتم بعد قرص نه دفعی

ببخشید یعنی چی؟؟؟متوجه نشدم؟؟؟شماازکجا میتونید ببینید که از پایین جمع شدید :thinking:

بقایای من ۳ روز تو بیمارستان موندم ک با دارو دفع بشه نشد کورتاژم دادن و بااینکه ۱۵ مهر سقط کردم ۵ دی پریود شدم هنوز بقایا اومد

چون حتی نمی تونم ی شیاف کوچیک بزنم اصلا نمی ره کلا بسته شده

دوست من شیاف مصرف کرد بچش یه تیکه اش افتاد فک کرد که مثلا تموم شده دیگع سه روز دیگه حالش خراب شد بردنش دکترا مستقیم اتاق عمل شستشوی رحم براش انجام دادن

فکر کنم باعکس،رنگی باز،شه. میتونی انغوزه رم امتحان کنیا… از عطاری بگیر بخور

این موضوع به صورت خود کار بعد از 30 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.