سقط جنین مرده یا رشد نکرده

سلام من ۸مهر سونو دادم ۵هفته و ۵ روزم بود فقط ساک تشکیل شده بود ۱۰.۵ میلی و ۲۱ مهر سونو دادم ۶هفته و ۳ روزم بود گفت جنین رشدنکرده و سقط میشه… ولی من هنوز ک هنوز علائمم دارم استفراغ و تهوع… اگه واقعا رشد نکرده باشه علائم قطع میشد اخرین پریودیم ۲۱ مرداد بود… احتمال اینکه لقاح دیرتر باشه هست؟ یا واقعا سقط کنم. لکه بینی هم ندارم

بنظر من برو ی سونوی دیگه جای،دیگه انجام بده عزیزم انشالله همه جی اونطور که خدا میخواد پیش بره .هرچی خیره

1 Likes

ان شاالله. ولی بچه اولمه ترس دارم از سقط

سلام عزیزم
شما تا هفته 10 فرصت دارید صدای قلب جنین رو بشنوید پس فعلا صبر کنید تا دو هفته دیگه مجدد سونوگرافی بدید انشالا که قلب تشکیل شده باشه

5 Likes

نگران نباشید چون استرس از هر چیزی برای شما و جنین تون خطرناک تره و خدایی نکرده باعث سقط میشه
آرام باشید و به خدای بزرگ توکل کنید

4 Likes

یعنی احتمال این هست ک چون جنین قلبش تشکیل نشده بگه جنین مرده.

1 Likes

بله عزیزم خیلی از سونوگرافیست ها این اشتباه رو می کنن

2 Likes

ممنونم ارامش بهم دادیت

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
توکل به خدا انشالا که با خبرای خوش برگردید

2 Likes

ان شاالله.

1 Likes

عزیزم یه هفته دیگه یه جای دیگه سونو رو تکرار کن امیدوارم سونو قبلی اشتباه کرده باشه
اگرم خدایی نکرده باز گفتن جنین قلبش نمیزنه
هرجایی بخوای بری واسه سقط باید دو سونو داشته باشی

1 Likes

سلام عزیزم.منم شرایطم مثل توهست.گفتن بچم مرده قلبش نمیزنه حرکتم نمیکنه.منتظرم ی هفته بشه برم بازم سونو بدم ی جای دیگه.توکل به خدا ببینم چی میشه.منم هنوز یکم علائم دارم ولی روحیه دیگه ندارم

3 Likes

ایشالا هر دوتون با خبر خوش میاین :heart_eyes::heart_eyes:

3 Likes

هرچی خیره پیش بیاد

1 Likes

ان شاالله که دوتامون با خبر خوش برگردیم

3 Likes

ان شاالله

1 Likes

ولی فک کنم واسه من واقعا مرده .چون میگن یکی از علائمش کمر درده.من از دیشب گرفتم.مثل درد پریودی

2 Likes

نه کمر درد و دلدرد منم دارم گهگاهی میگیره از اول بارداریم اینطور بودم

عزیزم به خودت استرس نده
ان شالله هر چی خیره پیش بیاد

1 Likes

ان شالله

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.