سقط جنین در هفته ده

سلام دوستان عزیز…من توی هفته دهم سقط داشتم…نمیدونستم حامله ام…بچه رو بسختی سقط کردم ولی جفت هنوزم توبدنم مونده!موقع سقط بچه خونریزی داشتم ولی الان ندارم و فقط لک میبینم…میشه کمکم کنید…من خیلی نگرانم

1 Likes

@hakimi
@Abolfazl

1 Likes

@Ziba1374

1 Likes

عزیزم اگر تلفن ثابت منزل داری میتونی با شماره های مامی گپ تماس بگیری و با ماما صحبت کنید راهنماییتون میکنن

1 Likes

مهشیدجون خیلی ممنونم ک کمکم کردی…واقعا تشکرمیکنم…

1 Likes

خواهش میکنم بچها میان کمکتون میکنن من اطلاعی راجع ب سقط ندارم

1 Likes

ممنونم…

1 Likes

۰۲۱۷۰۷۰۱۰۵۰

1 Likes

@Nazbano

2 Likes

@anon77205492

1 Likes

عزیزم خیلی ناراحت شدم فداتشم الهی خدا کمکت کنه.
من تا زمانی خونریزی داشتم خیلی زور زدم سر دسشویی دوساعتی نشستم تا جفتم اومد البته تو بیمارستان بودم و سرمم تو دستم بود . برو بیمارستان سرم یا قرص فشار میزنن دفع میشه یا توخونه گرمی زیاد بخور اگ دفع نشد برو کورتاژت بدن چون اگ بمونه تو رحمت باعث چسبندگی و خیلی عوارض دیگه میشه

2 Likes

وایی بخدا دیگ طاقت دردندارم…زیباجون دردنداره؟من برای سقط جنین پدرم دراومد…نعره بود ک میزدم…هزینه بیمارستان خیلی میشه؟؟؟:sob::sob:

1 Likes

سلام چطور نفهمیدی بارداری ؟

1 Likes

پریودام نامنظم بود…بعد من رابطه هم داشتم…هیچ علائمی هم نداشتم عزیزم:disappointed_relieved::disappointed_relieved:الان موندم…ب هیچ کسم نمیتونم بگم…فقط شوهرم میدونه…

1 Likes

وای خیلی سخته اذیت شدی سر سقط تو خونه بودی؟

1 Likes

وایی نههههههه تو مطب بودددمممم…چهارساعت نعره زدم:sob::sob:قشنگ انگار زایمان کردم…خیلی بدبودددد

1 Likes

الهی بمیرم برات ای خدا مگه تو اقدام بودی برا بچه ؟

1 Likes

نه بابا…من هنوز ازدواج نکردم ک…عقدم…اصلا یهویی شد!شوک شده…خدانکنه عزیزم:sob::sob::sob:

1 Likes

جدی ؟ پسـجلوگیری نداشتی ؟ خود به خود ک نمیشه فداتشم

اره جدی…چراااا خیلی حواسم بود…براهمین خیالم راحت بود ک حامله نیستم…شک نکردم!

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.