سقط جنین در ماه اول

سقط جنین در ماه اول حاملگی

دوستان لطفن منو راهنمایی کنید.برای سقط جنین در ماه اول چیکار کنم

:expressionless::expressionless::expressionless::astonished: چرا میخای این کارا بکنی

چون شرایط نگه داریش رو ندارم

سلام عزیزم.نه این کارو نکن.حیف. توروخدا.خدا قهرش میگیره.فرزندته عزیزم.هرطور شده نگهش دار

شما چن هفته ای ؟؟

چرا شرایطش رو نداری میشه کامل توضیح بدی علت سقطش رو ؟؟؟؟واینکه شما که شرایط خودت رو میدونستی چرا جلوگیری نکردی عزیزم که حالا بخوایی دست به همچین کاری بزنی؟؟؟میدونی توهمین گروه چندتا از خواهرای گلمون در انتظار بچه ان و هر ماه در انتظار باردار شدن هستن؟؟؟؟ووقتی همچین گپایی مثل شمارو میبینن دلشون میشکنه؟؟؟؟اگر الان شما بارداری بدون مورد لطف خدا قرار گرفتی امیدوارم از این کار منصرف بشی چون عواقبش جبران ناپذیره فدات شم

4 Likes

من یکی ام شبیه تو… با این تفاوت که من ناخواسته بچم سقط شد و هنوز ببعد دوسال نتونستم با خودم کنار بیام که چه سهل انگاری کردم که بچم از دستم رفت… با اونکه زمین و زمان و پزشک و غیر پزشک برام قسم خوردن سقط خیلی عادیه…
میتونم راحت تصور کنم که فقط دوساعت بعد از سقط چه شرایط روحی وحشتناکی گریبانگیرت میشه… بعدها که متوجه اشتباهت شدی هر کوچولویی رو با بچه خودت که از بین بردیش و دیگه نداریش مقایسه می کنی… حتی اگه بعدشم به خاست خودت باردار شی جای خالی اون جنین یه حفره اش تو دلت…من نمیدونم این شرایطی که تو میگی نداری چیه؟ منم جای تو نیستم… ولی یه چیزو میدونم…این اتفاق الان افتاده و باید به عنوان یک مادر پاش وایستی… کاش بیام و ببینم منصرف شده باشی…

5 Likes

بهتر برید دکتر بگید میخواهید سقط کنید چون ممکنه اگه تو خونه خودتون سر خود دارو مصرف کنید کامل دفع نشه دچار عفونت بشید و خطرات وحشتناکی داره

فاطمه جان بچه شما خودش مگه سقط نشده عزیزم
چرا مقایسه میکنید اگه میموند ناقص بود انوقت مجبور به سفط میشدید میدونید. چقدر بدتر بود
اگه نتیجه بسپارید به خدا و تلاش خودتوت بکنید مطمئن باش دلت اروم میشه
عزیزم من دو تا سقط کردم تازه ، ولی ایندفعه سپردم به دستای خدا
خودش کمک میکنه

1 Likes

چرا عزیزم خودش سقط شد…

2 Likes

نه من مقایسه نکردم… میگم برای منی که خودش سقط شد تا مدتها درگیر ذهنی داشتم که شاید من یه جا بی احتیاطی کردم مراقب نبودم که اینطور شد…
و بله به قول شما اون بچه حتما سالم نبود که نموند…:pensive:

2 Likes

فاطمه جان روحیه تو حفظ کن بگو خدایا میسپارم به تو تو حافظش باش

قربونت برم که چقدر شما خوبی…

1 Likes

عزیز دلم من تازه تونستم که به خودم بعد چهار مسلط بشم که کاش زودتر خودم و پیدا میکردم
خدا رو شکر فعلا که باردار م‌همچنان داره ادامه پیدا میکنه با اینکه لکه بینی دارم ولی سپردم به خدا

1 Likes

عزیزدلم حرفات چقد از اعماق دلت اومده کاملا مشخصه باورکن حتی اشک اومدن توچشام میگن زن باردار دعا کنه دعاش مستجاب میشه ازخدا میخام دامنتوسبز کن وجای اون نی نی ازدست داده ات خدا نی نی های دیگه ایی بهت بده که هیچ وقت جای خالیش واست پررنگ نشه عزیزدلم انشالله خدا خودش کمکت میکنه :heart_eyes:

6 Likes

انشالله که به خیر و خوشی و سلامتی بگذرونی…

1 Likes

ممنون دوست مهربون
عزیز م ان شالله به زودی خبر خوش بهمون بدی
قوی باش و شاد از زندگی لذت ببر :rose:

1 Likes

قربونت برم مریم جان… مرسی از دعای قشنگت… :heart_eyes::heart_eyes: خداوند محافظ خودت و نی نی ات باشه…

1 Likes

فدایت عزیزدلم :heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.