سقط جنین با زعفرون

من چند روزه از پریودیم گذشته میترسم باردار باشم زعفرون خوردم اما …

توورووخدا بگید چکار کنم

ما شرایطتش رو نداریم :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

کسی دکتر سراغ داره تو مشهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1 Likes

متاسفانه من اولین بارداریم سقط شد خیلی تجربه بدی بود. به نظرم سقط نکنید چون خدا به هر کسی این لطف رو نمیکنه. حق دارین که نگران خرج و مخارجش باشین ولی خدا روزی بچه رو میرسونه مطمئنا. بیشتر فکر کنین.

1 Likes

سلام عزیزم
خب بیبی چک بگیر یا آزمایش خون بده
این اولین اقدام برای دونستن اینه که بدونی بارداری یا نه؟

من نامزدم نمی تونم برم واقعا شرایطش رو ندارم
نمیخام کسی بفهمه

اگه باردار بودی زودی عروسی بگیر

2 Likes

هوووووووووووورا من پروید شدمممممممممممممم، یعنی دیگه خطری نی؟؟؟؟

خب الحمدالله مبارکه :wink::laughing:
به نظر من همین استرس باعث شده بود پریودت عقب بیفته

1 Likes

سلام من ۲۰ روزی هست سقط کردم ۳ ماهه بودم که جنین نبظش قط شد و دلیلی براش نبود بارداری اولم هم بود خواستم بگم اگر شماهم باردار شدین واقعا سه ماه اول رو خیلیییی مراقبت کنین تا این سه ماه بگذره و جنین تو رحم تون سفت بشه من مراقبتم به نسبت شرایطی که نمیدونستم حساسه کم بود

4 Likes

چکارا کنیم مثلا؟

عزیزم من هم دقیقا مثل شما خیلی زود باردار شدم با دوبار اقدام تو هفته 7 قلب جنینم ایستاد بین زمین و آسمون موندم از ناامیدی حالا ماه دیگه قراره اقدام کنم دعا کنید برام

5 Likes

وااای من هر وقت میبینم کسی سقط کرده یاد خودم می افتم حالم بد میشه خیییلی سخته. :persevere::persevere: ایشالا خدا بهتون یه فرزند گل میده نگران نباشید. :blush:

1 Likes

سلام سپیده جان خیلییی سخته اما به نظرم یکم استراحت کن و زود باردار نشو چون ماها تازه سقط داشتیم اگه قرار باشه قوی بشیم به زمان لازم داریم تا خونی که تو این دوران از دست دادیم برگرده به بدنمون من خودمم بچه ندارم و خیلی دوست دارم بچه داشته باشم اما یکم چشمم ترسیده و اگر بخوام اقدامی داشته باشم موکول میکنم به شش ماه بعد سه ماه خیلی کمه به نظرم باز خود دانی انشاءالله که موفق باشی

ممنونمممم بله تجربه خیلی بد وسختی بود امیدوارممم هیچ خانومی اینو تجربه نکنه هرچند عین شربت شده متاسفانه این موضوع

مثلا استراحت کنین و مواد غذایی مقوی و تازه بخورین من ویارم به غذا پختن بود و کلا تا بوی غذا میپیچید حالت تهوع شدید و بالا … داشتم برای همین غذا از بیرون یا کنسروهانی غذا آماده خوردم و بعدا متوجه شدم گشنه میموندم بهترررر بود تا این نوع تغذیه رو که داشتم
به نظرم حتما به پزشک تغذیه مراجعه کن و راهنمایی بگیر

1 Likes

سلام دوست عزيز من هم شرايط شما رو تجربه كردم هيچ ارتباطي به مراقبت كردن نداره چون من هرجوري بگيد مراقبت كردم ولي متاسفانه در ٩هفتگي جنين ضربان نداشت ديگه،خواهرم تحربه مشابه من رو داشت ٦ماه بعد باردار شد و بارداري موفق داشت با بچه اي با ضريب هوشي بسيار بالا،نگران نباش و استرس رو از خودت دور كن

2 Likes

ان شالله به زودی بارداری سالمی داشته باشید

وای سقط:cold_sweat:…اونم سقط ناخواسته…وحشتناک ترین تجربه عمرم…چه از لحاظ جسمی چه از لحاظ روانی…نابودم کرد…دوسال میگذره و هنوز نتونستم باردار بشم…تورو خدا بچه های نازنین تونو سقط نکنید…:sob::sob:

1 Likes

دقیقا منم تمام اقدامات و استراحت هارو انجام دادم اما سقط شد…

سلام،به نظر من سقط كردن هيچ ربطي به مراقبت نداره،منم تو هفته ٥سقط داشتم،بارداريم پوچ بود،دقيقا اين اتفاق براي خواهرمم افتاد،من فكر ميكنم اين موضوع به ژنتيك و ناهنجاري كروموزومي برميگرده،خداروشكر خواهرم تو بارداري بعديش هيچ مشكلي نداشت و الان يه دختر سه ساله سالم و باهوش داره،در هر صورت تحربه ي بديه،اميدوارم واسه كسي پيش نياد

سلام، عزیزم با چند روز که کسی باردار نمیشه گفت شده… ده روزم طبیعیه، آزمایش بده.
همیشه مگه منظمه عادت ماهانت گلم؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.