سقط جنين در اوايل بارداري

سلام خسته نباشيد من ٦هفته و ٥ روز بودم كه صبح لكه بيني داشتم رفتم دكتر سونو گفتن سقط شده و بايد پياده روي كني كه كامل بياد الان دو روزه پياده روي ميكنم ولي پريوديم عادي و معمولي يعني خونريزي كم دارم مثل قبلا كه پريود ميشدم آيا با همين خونريزي عادي رحم پاك ميشه ؟؟؟ بايد چيكار كنم كه زود بياد و تموم بشه ؟؟؟ چجوري بفهمم كه كامل اومده و چيزي باقي نمونده ؟؟؟

باید چیزای گرم بخوری رازیانه دم کن بخور تخم شوید هم خوبه چیزای قاعده آور باید بخوری که رحمت کاملا پاک بشه

سونوگرافی واژینال برو معلوم می‌کنه چقدر از بقایای جنین مونده

به نظرتون معمولا چند روز طول ميكشه ؟؟؟

چی چقدر طول میکشه؟خونریزی؟یا نشون دادن سونوگرافی؟

اينكه كامل بياد چقدر طول ميكشه ؟ يعني منظورم اينه كه سقط جنين معمولا چند روز خونريزي هست تا كاملا رحم پاك بشه

تقریبا بین یک تا دو سیکل زمان می‌بره تا دوره پریودیت تنظیم بشه ولی حتما سونو واژینال برو .کاملا مشخص می‌کنه تو چه شرایطی هستی با توجه به اینکه چه میزان از بقایای جنین مونده مدت خونریزی فرق میکنه

ممنون از راهنماييتون ولي كلا ديگه از دكتر رفتن خسته شدم اول كه واسه بارداري ميرفتم از روزي هم كه جواب مثبت شد هم هر هفته دكتر آخرش هم اينجوري شد ميخوام دكترم عوض كنم هم شوهرم راضي نميشه ميگه اين دكتري كه قبلا ميرفتي از همه چي خبر داره بهتره اصلا نميدونم چيكار كنم گيج گيجم

به هر حال باید دکتر رفت همه خانومها شرایط شما رو دارن.برای سلامت جنین چه در حین بارداری یا حتی بعد از سقط برای سلامتی بارداری بعدی باید این مراحل طی بشه برای همه همینطوره سختی داره عزیزم.ولی حتما مطین شو که کاملا دفع شده.پزشکتم با مشورت همسرت انتخاب کنید چون باعث میشه برای همراهی تو راغبتر باشه .من به نظره خودم بعد از سواد پزشک مخصوصا تو حیطه زنان و نازایی اخلاق و صبر و حوصله دکتر خیلی خیلی مهمه.چون به هر حال یه خانم باردار ۹ ماه با پزشکش در ارتباطه و اخلاق خوب پزشک خیلی می‌تونه تو کاهش استرس کمک کنه…

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.