سقط بر اثر عدم مصرف متفورمین

سلام. شبتون بخیر خواهرای خوشگلم
امشب ی مطلبی تو اینیستا خوندم که ی خانمی سوال کرده بود اگر کسی با متفورمین باردار شده باشه باید تا سه ماه اول متفورمین رو حتما مصرف کنه وگرنه باعث سقط میشه.ایا گسی راجع به این موضوع اطلاعی،داره؟؟؟؟
@hakimi

سلام اسما جون،من قبل از بارداری که چکاپ انجام دادم دکتر برام تجویز کرد گفت هم برای کنترل قندت خوبه هم برای تقویت تخمدان ها،بعداز باردار شدن هم دکتر قطعش نکرد گفت بخاطر قندت بخور که قند بارداری نگیری،اما حرفی از سقط نزد

3 Likes

من مصرف میکردم قبل از بارداری برای تنظیم قندم بعد که باردار شدم تا زمانی که قلبش و دیدم خوردم بعد دکتر زنان گفت قطع کن اما دکتری که بهم داده بود گفت تا سه اول بارداری مشکلی پیش نمیاد و میخورن
فکر نمیکنم با نخوردنش فرد دچار سقط بشه

2 Likes

یعنی من که تا فهمیدم باردارم و قطع کردم.برای همین سقط کردم؟ از وقتی این مطلب خوندم خیلی فکرم درگیر شده :pensive:

1 Likes

سر خود قطع کردی؟

زمانی که دکتر به من گفت قطع کن یهو قطع نکردم اول از دوتا کرد یکی تا یه هفته اگه یادم باشه بعد کامل قطع کردم

عزیزم عضو نی نی بان هستی شما???

اره .فکر میکردم با بارداری دیگه نباید بخورم. من قندم مشکلی نداشت برای لاغری میخوردم. تهرانم دکترم اصلا نپرسید قرصی مصرف میکنی یا نه منم چیزی نگفتم. :pensive::pensive::pensive:

1 Likes

تو اینیستا اره

1 Likes

خیلی خوبه منم عضوم ولی سوالای مسخره هم زیاد داره

اشکال نداره عزیزم ایندفعه اصلا هیچ دارویی سر خود نه بخور نه قطع کن

1 Likes

من با سوالای مسخره اش کاری،ندارم. اما امشب که این پست رو دیدم بدجور فکرم درگیر شده

1 Likes

عزیزم شما تو اینیستا درخواست فالو دادی؟

سلام اسما جون واقعا راسسسسس میگی؟وای خداااا منم متفورمینم تموم شده بود دیگه نگرفتمش از دوهفته مونده به پری

1 Likes

متاسفم اسما جوووون.ایشالا بارداری بعدی

1 Likes

سلام گلم. توروخدا هرچی میشه با دکترت مشورت کن چیزی که سر من اومده خدتیی نکرده سرت نیا

1 Likes

زری جون هم متاسفانه سقط کرد

چی؟؟؟؟؟؟ :pensive::pensive::pensive::pensive::pensive: کی؟؟؟

بارانا بیا بگو ببینم کی؟؟؟؟ اعصابم خرد شد دختر.تو کی متوجه شدی اینکه تا چهارساعت پیش خوب بود
@u148148

بچه ها با دنبال دلیل گشتن خودتون عذاب وجدان ندید سقط کردین تموم شده الان فقط احساس بد بهتون دست میده فک کنین چکار کردین اینجوری شد قسمت این بود اون بچه عمرش به دنیا نبود فقط به این فک کنین به مادرایی که بچه هاشون از دست میدن فک کنین ببین چقدر درد داره غم اونا پس غم سقط ما درست برامون سنگین ولی دربرابر اونا هیچی نیست

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.