سفر رفتن طولانی با ماشین، بعد از نزدیکی مانع بارداری میشود؟

سلام
بچه ها من اقدام کردم برای بارداری و 6 روز هست که از اولین اقدامم میگذره، الان داریم میریم سفر با ماشین، مسیر طولانی، ممکنه ضرر داشته باشه برای لانه گزینی و باردار شدن؟؟

عزیزم حالا که رفتی سفر از سفرت لذت ببر
بیخیال
ولی خب میگن سه ماهه اول سفر خوب نیس

1 Likes

نه منم دقیقا مثل شمام پریشب ساعت ۱۲یهو مجبور شدم بیام تهران و الانم مجبورم از تهران برم اصفهان برای سفر کاری ودقیقا سر دخترم هم همین شد ۴ روز اقدام کردم بعد ۴روز اومدم تهران بعد ده روز نشد سفر خوردبرام دوباره سمت شمال بعد دوباره سمت تهران خخخخخ همون ماه شد

1 Likes

اصلا تاثیری تو گرفتن جنین نداره نگران نباش

1 Likes

ممنونم از راهنماییت عزیزم
مال کدوم شهری شما؟
سفرهاتون با ماشین بوده؟

1 Likes

شمال اره باماشین بود سر دخترم با سواری بودالانم داشتم میومدم اتوبوس بود دارم میرم اصفهان هم با ماشین شخصیه دارم میرم شمالم فکرکنم یا اتوبوس یا ماشین شخصی

ولی ببین بگیره دیگه هیچی نمیتونه از جاش دربیاره خخخخ

1 Likes

چند روز پیش نزدیکی داشتی چند روز مونده به پریودت با دارو اقدام کردی یا معمولی هیچیچ علائمی چیزی نداری🤔

1 Likes

من سه شنبه امپول زدم، چهارشنبه و پنج شنبه نزدیکی داشتم
باز شنبه هم نزدیکی داشتم
دوباره باید دوشنبه هم نزدیکی داشته باشم یعنی فردا

دارو هیچی نخوردم، فقط ماه قبل دوفاستون یک بسته خوردم، فولیکولم توی سونو واژینال 16 بود بخاطر همیم دارو نداد فقط دوتا امپول اچ سی جی داد باهم سه شنبه زدم که تخمک ازاد شه

نه تا دیروز هیییچ علائمی نداشتم اما از دیشب دلم و یکم کمرم و امروز صبح هم سینه هام درد میکنه که احتمال میدم بخاطر امپول باشه، چون به هرحال هورمونیه

اما هرروز دمای بدنم رو صبح بعد خواب میگیرم، الان دیدم نیم درجه امروز صبح رفته بالا دما

فکر کنم این دردها هم مال اینه که تازه امروز داره تخمک ازاد میشع
احتمالش هست؟

سلام عزیزم
منم یه هفته بعد اقدامم رفتم مسافرت
اصلا جای نگرانی نیست تو مسیر هر از چند گاهی پیاده شو یه چند قدم راه برو لباس آزاد و راحت بپوش

1 Likes

ممنون عزیزم
شما الان بارداری؟ چند وقتته؟

1 Likes

بله عزیزم ۷هفته و یک روز

بسلامتی انشاالله قدمش خیر

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.