سفتی شکم زیاد

دوستای گلم من دیشب رفتم بخش زایمان معاینه و نوار قلبم گرفتن مشکلیم نداشتم نع دردی دارم که مثل پریودی باشه و نه هیچی فقط گاهی شکمم سفت میشه نمیدونم چیه پرسیدمم گفتن اگه پنج دقیقه دو بار سفت و شل نشه مشکلی نیست حالا موندم بنظرتون من زایمان دیررس بگیرم :neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face: یا رحمم باز نمیشه حالا دکتر گفت چون زایمان اولت احتمال داره چون بچه اوله دیرتر رحمت باز بشه

عزیزم چند هفته این؟

ای بابا گفتم شاید زایمان کردی خبری ازت نیس

من 41هفته زایمان کردم نگران نباش انشالله خدا خودش کمک میکنه…من انقباض زیاد نداشتم کمردردم شدید بوداا…کمر درد منظم همون2دقیقه50ثانیه

من به حساب اخرین پریودیم سی و هشت هفته و یه روزمه ولی اونجور که برام حساب کردن از روی اولین سونو سی و هفت هفته و سه روزمه امروز

خخخخخ نع گلم ای جان شکمت که گنده شده بادکنک خخخخخ نی نی چطوره :innocent::innocent::innocent::innocent:

1 Likes

انشالله چهلو یک هفته چقد زیاد من که درد ندارم اصلن فقط شکمم سفت و شل میشه همین

نه زیاد بزرگ نشده
نی نی هم خوبه لگد پرانی میکنه

1 Likes

اوناماه درده عزیزمم درد زایمان مرتبه خیلی خودت متوجه میشی خیلی منظمه

منم مث شما چون بچه اولو نمیدونم هی میرفتم بیمارستان هی میگف وقتش نیس حسابی حوصلم سررفته بود گفتم حتی اگه توخونه زایمان کنم نمیرم دیگه هی معاینه میکرد هی میگف نه هنو1سانت شب قبلشم ساعت11رفتم گف نه هنوز دوری دردام توخونه از12 شروع شدساعت4 ترشح خونی دیدم نرفتم تحمل کردم تا6.30وقتی رفتم بیمارستان گف چقدتحمل کردی دیراومدی :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: خلاصه سرتوبدرد نیارم ساعت7.30اومد بغلم…اززایمان خدایی راضی بودم زیاد عجله نکن مث منم دیر نرو انشالله به موقع بری

ای جان خدا حفظش کنه براتون :kissing_heart:

1 Likes

راست میگیا ولی خیلی میترسم تا ترشح خونی نداشته باشم نرم

ترشح خونی ممکنه علامت مدفوع کردن بچه باشه یه وقت خدایی نکرده دیر میشه
فاصله دردات هر یه ربع شد برو بیمارستان

یعنی مدفوع کنه دردم نداشته باشی ترشح خونی میشه :expressionless::expressionless:

به محض اینکه ترشح خونی دیدی برو بیمارستان.
نمیخوام بهت استرس بدم اما دکترت هم بهت میگه اگه لک دیدی فوری خودتو برسون بیمارستان

حتمن عزیزم بیشتر از این میترسم درد و چیزی نداشته باشم که بهم امپول فشار بزنن

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.