سزارین با بی حسی یا بیهوشی

سلام …دو هفته تاریخ سزارینم هست دفعه پیش با بی حسی از کمر زایمان کردم از همون موقع گودی کمرم موقع فعالیت بیشتر تیر میکشه از عوارض بی حسیه آیا؟ مشاوره بیهوشی رفتم گفت از این نیست و بصورت مزمن تاثیر روی کمر نداره و همون بیحسی رو گفت انجام بدم… الان بی حس کنم بهتره یا بیهوشی؟

همه میگن به اون ربط داره منم جدیدن درد کمر گرفتم

اگر بد بی حس کنن کمر درد میگیری وگرنه مشکلی ایجاد نمیشه
مواد بیهوشی ضرر خیلی زیادتری داره و اگر از مواد بیهوشی چینی استفاده کنن یه بلایی سرت میاد خدانکرده

سلام عزیزم
بی حسی بهتره انجام بدید
از معایب بیهوشی کامل این است که کمی ماده بیهوشی از طریق خون مادر به جنین منتقل میشود و عمل سزارین باید سریع تر انجام شود. اما بیهوشی موضعی معمولا برای بارداران مناسبتر میباشد. چون عوارض کمتری روی جنین میگذارد.

عزیزم بیحسی خیلی خیلی بهتره .انشالله زایمان راحتی داشته باشی

منم شنیدم بیحسی بهتره
و اینکه یکی میگفت بعد زایمان تا چند وقت اصلا نمینشستم و فقط دراز میکشیدم و حتی خوابیده به بچه شیر میدادم باعث شد کمردرد نگیرم
اما هم اتاقیام رعایت نمیکردن و می نشستن .
حالا نمیدونم واقعا این اثر داره یا نه :thinking::thinking::thinking:

حتما اثر داره چون من زایمان قبلیم که بی حسی بود دراز کشیده مطلق نبودم حتی در چندروز اول

اها که اینطور …متاسفانه تو شهر ما متخصص زیاد نمیمونه و تجربشون زیاد نیست …
حالا به امید خدا

اکی گلم

1 Likes

سپاس از همراهی دوستان
خواهش میکنم دعام کنید بخیر بگذره و کوچولوم سالم باشه و خودم هم بعدش مشکلی نداشته باشم

1 Likes

انشالله عزیزم نگران نباش خدا نی نی هارو دوست داره انشالله هردوتون سالم این مرحله رو طی میکنین

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.