سر درد در بارداری را چیکار کنم؟؟؟؟ هفته 18 بارداری

بچه ها سلام من۱۸ هفته هستم از صب تا شب همش سرم درد میکنه مجبورم همش بخابم ولی از خوابم بیدار میشم باز سردرد دارم
خسته شدم اگه کسی تجربه ای داره کمکم کنه:cry::sob::sob::sob:

1 Likes

کسی نیست؟؟؟:sob::sob::sob:

سلام گلم مامانم میگف وقتی باردار بوده سردرد داشته زنجبیل اسیاب میکرده تو کپسول میکرده میخورده

ممنون دوستم
من کپسول زنجبیلی دارم زینتوما
همون میشه؟؟؟

نه خوده زنجبیلو خودش اسیاب کرده

اهان باشه عزیزم مرسی پاشم درست کنم بخورم دارم دیوونه میشم از سر درد:cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat:

فدات عزیزم قبلش ی سرچ بزن ببین زنجبیل تو بارداری ضرر نداشته باشه یوقت البته مامانم میگ ضرر نداشته واس اون

خب عزیزم خودزیادخوابیدن باعث سردردمیشه بروی هوای تازه بخور

هرچی توخونه بیشتربمونی بخابی بیشترکسل وسردرمیشی فشارتم یه چک کن

منم همش سر درد دارم شربت ابلیمو‌بخور

فقط پیاده روی هوای تازه اب فراوان

دختربچه سردردزیاد داره ها منم تودخترم خبرم نداشتم قرص بده تامیتونستم برای راحت شدن ازشرش ژلوفن کدئین خوردم روزی 3تا4تا:grin::grin::grin:

به هیچ وجه از رو علائم نمیشه گفت دختره یا پسر به من از رو ۱۰ تا علایم میگن دختر از رو ۱۰ تای دیگه میگن پسر یکی میگ شیرین پسره یکی میگ ترش پسره و هزار تا حرف دیگ هر چی باشه سالم‌و سلامت باشه البته نظر منه بعضیا خیلی پسر پرستن و همش دنبال علائم پسر

1 Likes

اون که صدالبته اول سلامت دوم سلامت سوم جنسیت نه خدایی ترشی شیرینی نمیشه گفت من توهردوتابچم ترشی خوردم لواشک الوچه

تو بارداری کدئین خوردین؟ :flushed::flushed: یا خدااا

تادلت بخاد کدئین ژلوفن بچم خداروشکرالان کاملا سالمه

ممنونم عزیزم

من همه علائم پسر دارم هرکی هم منو میدید میگفت بچت پسره تا سونو آنومالی رفتم گفتن دختره خودم که هنوز باورم نشده به دلمم هست پسر
هرچی باشه سالم باشه ان شاالله

images

1 Likes

شکمت چه شکلیه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.