سرگیجه شدید دارم

سلام دوستان من امروز ۴ ماهو تموم میکنم و میرم تو ۵ ماه از بس سرگیجه دارم خسته شدم دیگه ب هیچ جا و هیچ چیز نمیرسم امشبم ۲۰ تا مهمون دارم :sob:

2 Likes

از بس سرم گیج میره دیگ حال ندارم بخدا انگار دلمو دارن هم میزنن یه همچین حسی دارم

ببخشید عزیزم خوب دوران بارداری این سختیا رم داره توکه خالت رو میدونی چه اینقدر مهمون دعوت میکنی. اگرم خودشون اومدن یا از خود مهمانها کمک بگیر یا در حد توانت پذیرایی کن و اخرش عذرخواهی کن بگو حالت بده نمیتونی بهتر از این پذیراشون باشی. فکر نکنم اونقدر درکشون پایین باشه که متوجه نشن

2 Likes

اسما جون خودشون میخوان بیان تا الان ک بخدا فقط ۳ نوع خورشت درست کردم موندم چطور ماهی سرخ کنم و بقیه کارام همشون اولین باره میان ما قبلا خونشون رفتیم سنگ تموم گذاشتن تازه اگه بگم باردارم که مادر شوهرم میگه فقط تو بارداری بقیه نیستن این ک این حرفا رو میزنه ک دیگه برام عادی شده اما خوب همه رو عصبانی میکنه دیگ قابل تحمل نیس

عزیزم به خواهرت یا مادرت یا یکی که باهاش راحتی بگو بیاد باهات کمک کنه

2 Likes

خدا قوتت بده عزيزم سه نوع خورشت درست كردى منكه ناهار خودمونو به زور اعمال شاقه درست ميكنم چه برسه به مهمونو

2 Likes

عزیزم خوب واجب نبود اینهمه خورشت درست کنی ی مدل درست میکردی بعد که اومدن بااحترام برخورد میکردی اخرم میگفتی ببخشید وضعم جوری نبود حسابی براتون سنگـتموم بذارم انشالله دفعه بعد از خجالتتون درمیام. اینکه کار سختی نیست. ول کن مادرشوهرت رو اصلا اهمیت نده اگر اینبتر گفت انگار فقط توبارداری بگو اره

1 Likes

ههه عزیزمی…خدا مثل مادر شوهر من ب هیشکی نده

1 Likes

مگه فقط همیناست دونوع برنج و دونوع هم کباب حاضر کردم بخدا خودمم باورم نمیشه اما خوب مجبورم …هیچ وقت فک نمیکردم بارداری اینقد سخت باشه امونمو بریده بخدا

عزيزم خدا بهت قوت بده منم ٤ ماهمه ميدونم چقدر سخته اين سرگيجه و تهوع
اما خيلي خيلي واسم عجيبه و ناراحت شدم كه با چه تواني ميتوني دست تنها از پسه ٢٠ تا مهمون بربياي :slightly_frowning_face:
كاش هرجور شده از زير بارش در ميرفتي و مينداختي ي موقع ديگه اينجوري به خودت و بچت ظلم ميكني
حالا كه كلي زحمت كشيدي خدا كنه مهمونات قدر شناس باشنو از اين به بعد كمك كنن و استراحت كني خودت
ايشالله كه زودتر حالتم خوبه خوب بشه

1 Likes

چه ادمای بی وظیفه ای هستن یعنی چه
مگه حالتو درک نمیکنن که بارداری دیگه مهمونی رفتن برای چیشونه
این مادرشوهری که میگی این حرفو میزنه زبونم لال دور از جونت باشه اتفاقی برات بیوفته شیش متر زبون پیدا میکنه بشین با شوهرت حرف بزن بگو وضعیتتو که نمیتونی مهمون داری کنی هر کی درک کرد تو رو ک بزار رو سرت درک نکرد بدرک بر بخوره بهشون به خودتو بچت فکر کن عزیز دلم

3 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.