سرکلاژ و انقباض رحم

دوستان طول سرویکسم کوتاه تر شد الان بیمارستان بستریم دکتر گفت رحمت انقباض داره قراره سرکلاژم کنه اما گفت سرکلاژم ممکنه جلوشو نگیره بچه ت نمیمونه خیلی غصه دارم خیلی دعام کنید

1 Likes

انشاءالله هرچی خیر پیش بیاد.

2 Likes

چند هفته ای؟ اگه خدا بخواد نگهش میداره…فقط از خدا بخواه

ای وای چرا یاسی جان
توکل به خدا عزیزم
دعا میکنم حتما برات ان شالله برات بمونه

1 Likes

توکل به خدا
هر چی خیره عزیزم
ایشالا که با خبرای خوش میای
امیدت به خدا باشه و آرامش داشته باش
راضی باش به رضای اون :+1::+1::+1::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

4 Likes

حتمابرات دعامیکنیم ایشالاکه سالم وسلامت کوچولوتوبه دنیابیاری بدبه دلت راه نده عزیزم

2 Likes

برات دعا میکنم عزیزم خدا بخواد شیشه کنار سنگ سالم می مونه عزیزم جوش نزن برای بچه استرس بده

2 Likes

خداجون فقط،ازت میخوام اون چیزی که سرمن اومد سر این خواهرو هیچ کس دیگه نیاد .لینجا یکی ازاین حرفا میزنه من تنم میلرزه :sob::sob:

4 Likes

19 هفته و 2 روز ان شاا…

مرسی نازبانو جان طول سرویکسم شده 24😔

1 Likes

چی شده اسما جون؟ مگه باردار نیستی عزیزدلم؟

مرسی از دعاهای قشنگتون و لطفتون دوستای مهربونم انشاا… هرچی از خدا میخواین بهتون بده❤️

یاسی جون توکلت به خدا باشه.دکترا بعضی هاشون خیلی میترسونند.نگران نباش.سرکلاژ میکنند و داروهای ضد انقباض میدن و استراحت میکنی .به سلامتی هم نی نی تو در آغوش میگیری.امیدت به خدا باشه.با یه لکه بینی دکتر منم بهم گفت زایمان زودرس میکنی و بچه هم نمیمونه تو ۲۹ هفتگی .خدا نعمتی رو که داده خودش هم حفظ میکنه

5 Likes

امیدت بخدا باشه انشاالله ک درست میشه ازخدامیخوام نی نیت روبرات بزاره وحفظ کنه

2 Likes

نا امید نباش گلم،توکل کن ب خدا و راضی باش به رضاش،انشاالله که به سلامت برمیگردی خونه همراه با کوچولوت :heart:

1 Likes

عزیزم ان شالله هر چی خیره برات پیش بیاد شرایط پر استرسی ه الان امیدوارم خدا بهت کمک کنه و این دوران و بگذرونی عزیزم
هر دو سالم برگردید خونه ان شالله

2 Likes

نه عزیزم سقط کردم

1 Likes

ان شاءالله نی نی گلت رو بسلامتی بدنیا میاری عزیزم نگران نباش با دارو و سرکلاژ و استراحت درست میشه ان شاءالله :heart:

1 Likes

انشاالله هیچ اتفاقی نمیوفته و یه نی نی خوشگل به دنیا میاری :kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

مرسی دوستای خوشگلم از محبت همتون عمل شدم فعلا

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.