سرویکس کوتاه ۲۷ چه باید کرد؟

نی نی تون دختره یا پسر؟ :heart_eyes:

سلام عزیزم
دوستان خیلی خوب تجربیات شون رو در اختیارتون گذاشتن
جای نگرانی نیست، شما راضی هستین خدایی نکرده اتفاقی برای جنین بیفته؟
مادر باید تحمل هر چیزی رو داشته باشه. خداروشکر دوستان گفتن درد نداره ولی اگر هم داشته باشه چاره ای جز تحمل ندارید پس استرس نداشته باشید و خودتون رو برای هر چیزی آماده کنید. انشالا به سلامتی زایمان کنید

3 Likes

عزیزم سونوی شکمی چند میل طول سرویکسو از واژینال بیشتر نشون میده بخاطر وجود مثانه اما در کل تفاوتی نداره. راجع به باز کردن سرکلاژ هم برای سزارین درست فرمودین بهترین زمان حین عمله اما برای طبیعی تا 37 هفته حتما باید کشیده بشه چون اگه سرکلاژ بر اثر انقباضات رحمی تحت فشار قرار بگیره ممکنه به دهانه رحم آسیب جدی بزنه و حتی پاره بشه پس نباید منتظر زایمان موند. شما سزارین شدین؟

2 Likes

پسره گلم

1 Likes

سلام مرسی خانم حکیمی ولی امروز رفتم پیش دکترگفتن چون از زمانش گذشته نمیشه سرکلاژ کردهمون استراحت مطلق دادهیچ دارویی هم نداد

2 Likes

خواهش می کنم عزیزم
خب پس استراحت کنید انشالا که مشکلی پیش نمیاد

عزیزم مگه الان چند هفته هستی؟

مبارک باشه :heart_eyes:

۱۷هفته تازه ن قرصی ن امپولی هیچی نداد

1 Likes

مرسی عزیزدلم😘

1 Likes

انشاالله توکل ب خدا

1 Likes

گفت ماب ۲۵میگیم کوتاه ۲۷لب مرزه

خداروشکر
استراحت مطلق داشته باشید ان شاءالله میره بالا

استراحت کن فقط ولی فک کنم‌شیاف باید میداد حالا باز روش هردکتر فرق میکنه استراحت کن به چیزی فک نکن

1 Likes

سری قبل پیش ی دکتردیگه رفته بودم هم امپول بهم دادهم شیاف پروژسترون ولی این نداد

1 Likes

انشاالله خداکنه این چندماه ب خیروخوشی تموم شه خیالم راحت شه

2 Likes

اکثرا داروهای جلوگیری از سقط رو میدن، حالا شاید روش دکتر ها با هم فرق داره
نمیخوام نگرانت کنم عزیزم ولی بنظرم دکترتو عوض کن
گاهی دکترا بچه اول رو نه سرکلاژ میکنن نه دارو میدن اگه خدایی نکرده اتفاقی افتاد واسه بعدی اینکار رو میکنن

2 Likes

انشاءالله میگذره عزیزم

حتما همین کارومیکنم چون خودمم احساس کردم زیادنمیدونه

1 Likes

دوستمون درست میگن عزیزم استراحت مطلق بدترین روشیه که یه دکتر برای یه مادر میتونه استفاده کنه سرکلاژ میشدین خیالتون جمع بود باید شیاف پروژسترون بهتون میداد یا هفته ای یه امپول یا داروی ضد انقباض.حتما دکتر دیگه سر بزنید الان وقتش نگذشته تا 24 هفتگی سرکلاژ میکنن من تو 19 هفته و 3 روز سرکلاژ شدم.

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.