سرویکس کوتاه ۲۷ چه باید کرد؟

سلام من امروز سونودادم گفت طول سرویکست کوتاه، بنظرتون دکتر میگه سرکلاژ ؟یابادارو رفع میشه؟من وحشت دارم ازسرکلاژ نمیتونم😞

ترس نداره که عزیزم من بارداری قبلیم سرکلاژ شدم اصلا نفهمیدم عملش نیم ساعته است چند هفته ای

2 Likes

سلام عزیزم،منم دهانه رحمم کوتاه بود ۲۷ سرکلاژ شدم، عمل راحتیه، اصلا متوجه نمیشی، من الان دخترم ۴ ماهشه
فقط بعدشم باید مواظب باشی مث بقیه باردارا نمیتونی فعالیت داشته باشی، استراحتت باید بیشتر باشه

ولی من یبار تومطب ی زنی خواست سرکلاژشوباز کنه اینقد جیغ ودادکردوحشت کردم

استرس تمام وجودموگرفته واقعا

بهترین راه باز کردن سرکلاژ موقع سزارین، موقع طبیعی هم که میگن خودش باز میشه یا چند روز قبل زایمان باز میکنن
من عملم سزارین بود که موقع عمل به دکترم گفتم که سرکلاژمم باز کنین ( خودش قبلا گفته بود موقع عمل یادآوری کنین گفت اگه یادمون بره دو ماه بعد زایمانت باید بیای برای باز کردن اونم بدون بی حسی و…)

من بدتر از تو بودم ولی استرس اشتباه محض البته بهت حق میدم اما اصلا استرس نداشته باش یه عمل راحت فقط مراقبت بعدشه سعی کن دکترتم یه دکتر خوب باشه
من از شهر خودمون دورم اینجا دکتره گفت باید عمل کنی دیدم اسم عمل اومد رفتم شهر خودمون پیش یه دکتر خوب بعد عمل کردم و خدا رو شکر بدون مشکل گذشت بارداریم

انشاءالله که هیچی نیست اصلا خودتو اذیت نکن
راستی سعی کن تا قبل ۱۵ هفته عمل کنی چون برای جنین ضررش خیلی کمتره ( چون جنین خیلی کوچیک)

عزیزم سردیکس کوتاه که با دارو رفع نمیشه که. حتما برید سرکلاژ کنید خیالتون جمع شه.اصن متوجه نمیشی. من سرکلاژی بودم امروزم باز کردم

مرسی جوابای همتون امیدوارم همینجور باشه ک شما ها میگین من ک نمیدونم دکتر خوبیه یانه چون تازه اومدیم این شهرنمیشناسم کسیو

همین که بهت سونو واژینال داد زود فهمیدی یعنی دکتر حواس جمعیه

من امروز بدون بی حسی باز کردم مث معاینه میمونه اون خانم چرا داد و بیداد میکرد عجیبه😁

سونو واژینال نداد ک سونو آنومالی دادم ک بهم گفتن

1 Likes

فقط حواست به بعدش باشه دو هفته استراحت مطلق داری
هیچ غصه نخور چیز خاصی نیست خیالت راحت

:grin:نمیدونم والا تازه خیلیم گریه کردکاش دردنداشته باشه

1 Likes

سونوی واژینالم میفرستن تا اندازش دقیق مشخص شه چون گاهی سونوی شکمی اشتباه هم نشون میده

انشاالله خدا ازدهنت بشنوه یعنی جون همه بستس ب جون بچم

اها انشاالله اشتباه شده باشه

هیچ غصه نخور تموم این مراحل رو من گذروندم وقتی نمیدونستم سرکلاژ چیه کارم همش گریه بود که بچم چیزیش نشه و… که بعد فهمیدم همش الکی بود

1 Likes

امیدوارم توکل ب خدا

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.