سرنوشت و تقدیر من - قسمت سوم: برزخ

فیلم وبیرون رفتن هم هست
اینو یادم رفت بگم

2 Likes

می‌دونم شاید گفتن این جمله برات خیلی زجر آور باشه از طرف من،ببخشید .ولی شاید همسرت رو خوب نشناختی،ادمی که به این خوبی دروغ گفته و لاپوشونی کرده و اگر دستش رو نمیشد بازم ادامه میداد،من حدسم این که قبلا هم از این کارا کرده.به نظرم به جای اینکه توپ رو بندازی تو زمین دختر که براش دعا گرفته یا اویزونه یا هرچیز دیگه ای ،بهتره یک نگاه دقیق تر به همسرت بندازی.

7 Likes

والا چی بگم بعضی شوهرا تنوع طلبن اگه زنشون بهترین باشه بازم میرن سمت دیگری

1 Likes

نمیتونم بگم که خیلی خوب دروغ گفته چون من حسش میکرد شک داشتم پس خیلی موفق هم نبوده فقط نمیدونستم طرف اینقدر نزدیکه
همه توپ تو زمین دختره نیست من گناه همسرم انکار نمیکنم ولی میدونم که فراتر از حد رفتن به خاطر دعا بوده
عدم اعتمادم به همسر هم هست

2 Likes

با بعضی از جاهای حرفهاتون موافق نیستم.ولی فکر کنم ادامه دادنش با حال نامناسب روحی شما درست نیست.امیدوارم که بهترین تصمیم رو بگیرید و موفق باشید

2 Likes

عزیزم ادمها متفاوت هستند متفاوت رفتار میکنند عقاید و زوایای دید متفاوت دارند
من از مردی که اسم همسر یدک میکشه دفاع نمیکنم چون عملش در هر حالت بد و غیر قابل بخشش هست
از واکنشهای خودمم دفاع نمیکنم چون از اول تا اخر ماجرا گفتم اینقدر تضاد و تردید توی وجودم هست که تصمیماتم تحت الشعاع قرار میده
و نکته اخر من یک انسانم با تمام خطاهای انسانی قرار نیست همه از من خوششون بیاد یا از نظر همه رفتارهام درست و منطقی باشه
و قطعا قصدم ندارم که به همه اثبات کنم کارام درست بوده چون خودمم باور ندارم چه برسه بقیه
دنیا با وجود این تفاوتها زیبا میشه
بهرحال بخوام یا نخوام این برزخ الان زندگی منه

3 Likes

عزیزم دفاع هم بکنی کاملا به خودتون مربوطه.من فقط نظرم رو گفتم و برات آرزوی آرامش میکنم.:heart::pray:

1 Likes

مشاوره میرید؟

1 Likes

خیلی ممنونم

1 Likes

من بله در تماسم

1 Likes

با این همه تعارض و ابهام بهش احتیاج دارید

1 Likes

بله ممنونم اینقدر گیجم

1 Likes

@sara77

نیکی جون اگه شما داستانت واقعی باشه شوهرت یه خدمتکار نمیخواد یه خانوم خونه میخواد که با ابهت فقط دستور بده مثل ملکه ها ، نه مثل یه خدمتکار تو خونه کار کنه .

1 Likes

ببخشید من متوجه منظورتون نشدم

1 Likes

سلام عزیزم عذرخواهی میکنم من تازه پیام شمارو دیدم واقعا لطف دارین
من کجا و الگو بودن کجا ایشالله موفق باشید و بهترینا تو زندگی قسمتتون بشه

1 Likes

سلام عزیزم

فهمیدم گلم عذر خواهی لازم نیست منم خودم بعضی اوقات جا ميندازم

ولی واقعا الگویی من شدی :heart_eyes:

1 Likes

لطف داری عزیزم

1 Likes

ملکه ها چی کا میکنن دستور میدن نه اینکه خودشون کاراشونو کنن .به خطهای عمیق دستات نگاه کن .

1 Likes

عزیزم اگر منظورتون کار خونه هست من کار خونه نمیکنم قبلا هم نمیکردم هفته ای سه روز بعضی وقتا بیشتر یا کمتر کسی میاد برای امور منزل من حتی هفته ای یکبار اشپزی کنم قبلا هم همینطور بود

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.