سرما خوردم همش عطسه میکنم

بچه ها سرما خوردم همشه عطسه میکنم عطسه پشت عطسه آب ریزش بینی هم دارم یه لحظه عطسه کردم تمام اعظلات شکم درد گرفتن ضرر نداره واسه بارداریم…آخه زیرشکمم بدجوری درد گرفت … چی استفاده کنم سرماخوردگی یا عطسه ام بند بیاد واب ریزش ببینی ام بهتر بشه کمکم کنید اصلا حالم خوب نیسته

1 Likes

عزیزم چون بارداری هر دارویی نمی تونی متاسفانه استفاده کنی…به نظر من برو پیش پزشکت تا بهت دارو بده…چون تا جاییکه من میدونم فقط اجازه داری استامینوفن ساده و دیفن هیدرامین تو سرماخوردگی استفاده کنی…ولی باز م میگم با پزشکت مشورت کن

عزیزم حتما به پزشک مراجعه کنید تا داروی مناسبی دریافت کنید

شربت آبلیمو عسل درست کن بخور.
یه سیب رو بذار بپزه بخور
بخور بده‌ به خودت
پونه و آویشن هم واسه سرماخوردگی خوبه اما واسه بارداری ضرر داره

1 Likes

چطوری بپزیم باید؟منم سرما خوردم

یه سیب کامل با پوست بذا آبپز بشه بعد بخور.

یعنی انگار کمپوت میشه

آره. اگه گلو درد نداشته باشه و قند. میتونه یه ذره بهش شکر اضافه کنه موقع پخت

1 Likes

اره خوشمزه میشه

ممنون عزیزم. پوستشم بخورم باید؟

1 Likes

اگه پوست سیب ضخیم نبود بخور اشکال نداره

ممنون.امشب سوپ خوردم و عسل و ابلیمو.سیب رو بذارم فردا.ممنون گلم

خواهش میکنم عزیزم
عسل آبلیمو رو چند بار تکرار کن خیلی خوبه

من راه برم کمرم دردمیگیره بنابراین پیاده رویی نمیکنم

گودی کمر داری؟

ن ولی من ازوقتی باردارشدم‌نمیتونم پیاده رویی کنم قبلا خیلی پیاده رویی میکردم

عسل تو بارداری خوب نیست

یک قاشق مرباخوری اشکالی نداره هرروز استفاده بشه هرچیزی توبارداری مقدارکم ومناسبش ضرری نداره

1 Likes

تو سه ماهه اول خطرناکه عسل سقط جنین میاره گلم ولی بعد از سه ماه اول اگه استفاده بشه زایمان زود رس میاره من سر ما خوردم گلو درد ابریزش داشتم تا چند روز پیش یه هفته عذاب کشیدم ولی به هیچ عنوان نه دکترم قرصی داد نه اجازه خوردن عسل داد

عسل پاستوریزه که اصلا مشکلی نداره
در ضمن هر چیزی به مقدار کم هم مصرف بشه ایرادی نداره. عسل آبلیمو کلا یه قاشق عسل میخواد

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.