سرماخوردگی و بارداری

سلام به همه دوستان
۵هفته باردارم هیچکس خبر نداره هنوز چهارشنبه تازه میخوام آزمایش خون بدم،سرماخوردم،ریخته به سینم،سرفه میکنم ناجور،با شلغم و شربت عسل و قرقره اب نمک ولیمو شیرین و بخور خودمو کشوندم ولی میترسم تب کنم،فعلا خیلی تبم زیاد نبوده جوری که یکی میگه داری خیلی کم یکی میگه نداری.میخوام ازمایش بدم بعد به شوهرم بگم الانم تا فرداصبح دکتر نمیتونم برم راهنمایی میخوام،لب به اویشن و قرص نزدم،میشه خواهشا راهنماییم کنین خیلی نگرانم گلودردم دارم یه کم،صدامم خروسکی شده

سلام
عزیزم چ بد
همه تو این هفتها سرمامیخورن
خیلی سخته خودمنم هفته ۵.۶ سرمای بدی خوردم
الان دوباره سرماخوردم
سوپ مرغ و پیاز زیاد درست کن برا سینه عالیه
شربت دیفن هیدرامین میتونی بخوری دکتر ب من گفت داروی امن بارداری به من داد
شربت ابلیمو عسل خیلی خوبه
استراحت و نوشیدن مایعات زیاد هرچقدر بیشتر ادرار کنی ویروس زودتر از بدنت خارج میشه
اگر میتونی با غذات سیرو پیاز بخور

3 Likes

من ۳ روز تب شدید داشتم
باید از داروخانه تبسنج بخری تبت رو چک کنی که بالا نره
خاکشیر تب بره
اگر تبت بالای ۳۸ بود قرص استامینیوفن ساده میتونی هر۴.۵ ساعت بخوری بدون کدیین
تب من ک ۳ روز بالا بود و هیچ جوره پایین نمیومد فقط با سرنگ بدون سوزن اب نمک گرم بریز تو سوراخ بینیت بزار سینوسات شسته بشه هرچقدر بینیت باز باشه گریپ نشه تبت پایینتر میاد مغزت خنکتر میشه
اب پرتقال بگیر با نمک بخور

3 Likes

عزیزم دوستمون خوب راهنمایی کردن.مواظب خودت باش.اصلا نذار تبت بالا بره.

2 Likes

ممنون عزیزم همه این کارارو کردم شایو واسه همینه خیلی تب نکردم حس سختیه هم میخوام شوهرمو سورپرایز کنم هم واقعا دارم کم میارم،معلمم هستم واقعا نمیدونم چه جوری کلاسامو برم امروز روز آفم بود فردا دوباره کلاس دارم:sob::sob::sob:ممنون که شربت رو گفتی اونو نمیدوستم انشاالله از خدا جوابش رو بگیری:blush::heart:

2 Likes

راهنماییت عالی بود😘

1 Likes

فدات عزیزم دعا کن منم زودتر خوب بشم

انشاالله خدا خودش کمکت کنه عزیزم خوب شی دیگه هم مریض نشی تا به سلامتی فارغ شی

1 Likes

سپاس عزیزم
:kissing_heart:

منم ۲۵ هفته هستم سرما خوردم سرفه هام زیاده نگرانم چیکار کنم سرفه هام خوب شه:sob::sob::sob::sob::sob:

سلام عزيزم من اينجوري سرما خورده بودم الان اخراشه خدانكنه فقط مثله من صدات قطع بشه من چهار روز كلا صدام در نميومد بهتره بري دكتر و بهش بگي بارداري بهترين كاره كه داروي سيف و مطمين بهت بده

1 Likes

پیش متخصص ریه رفتم چون ریه هام قبل از بارداری از آلودگی مشکل پیدا کرده بود چقدم خوب شد پیش اون رفتم تا نیگا کرد گفت ویروسیه یک دونه انتی بیوتیک نداد،به قدری گلوم خراااب بود آب دهنم با گریه میرفت پایین فقط یه ضد التهاب داد به یه شربت و گفت ولی شدیدا به استراحت نیاز داری چون حاملگی اولته خلاصه با بدبختی دوروز مرخصی گرفتم خداروشکر بهترم،دوستان شدیدا پیشنهاد میکنم حتی برای سرماخوردگی پیش متخصص برین،من از الودگی تهران پارسال ۶ماااه انتی بیوتیک خوردم این دکترای عمومی یه مشت نفهمن حالا امسال که متخصص ریه هامو چک کرد گفت بدنتو با همون انتی بیوتیکا ترکوندی:smirk::smirk::smirk::frowning::frowning::frowning:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.