سرماخوردگی دارم در هفته 8

واااااای دارم میمیرم سرما خوردم شدید ابریزش بینی دارم عطسه میکنم خیلی شدیده ب حدی ک دل درد میگیرم نمیدونم چی بخورم ۸هفته و ۵روزه باردارم
میترسم دارو بخورم لطفا کمکم کنید

سلام عزیزم.قرص استامینوفن ساده،شربت دیفن هیدرامین برای آبریزش بینی،بخور آب گرم یا شلغم.خوردن شلغم پخته،یا خام که به قول بکی از دوستان مثل ترب میمونه.
سوپ مقوی و استراحت

5 Likes

مرسی عزیزم شربت خطر نداره دیشب نخوردم گفتم خوب نیس

نه عزیزم دیفن هیدرامین ساده هیچ مشکلی نداره ولی دقت کن که کامپاند نباشه…
بعدشم قربونت برم هیچکی از سرماخوردگی نمرده :joy: خودتو تقویت کن…شلغم و شربت عسل و درمان های خونگی هم فراموشت نشه…

4 Likes

سلام عزیزم،منم چندوقت پیش شدید سرما خورده بودم ،بخور آویشن بده توی صورتت،شلغم و لیموشیرین و آب پرتقال زیاد بخور،شیر ولرم هم خوبه،،،،در کل مایعات زیاد مصرف کن و استراحت کن تا زودتر از بدنت بیاد بیرون،من اصلا دارو نخوردم

3 Likes

عزیزم عسل و لیمو معجزه میکنه منم تو بارداریم سرمای شدید خوردم با همین روش دوسه روزه خوب شدم
درضمن شدیدترین سرما خوردگی سه روز اولش سخته بعدش بدنت پادتن و … میفرسته روبه بهبودی میری

4 Likes

تا میتونی مایعات گرم‌بخورر با عسل
ان شالله زود خوب بشی
سرفه میکنی دستت بزار روشکمت که زیاد تکون نخوره فشار ندیاا فقط نگه دار سرت هم رو‌شونه بچرخون که کمتر به شکمت فشار بیاد موقع سرفه و عطسه

1 Likes

سینه ها تا چن وقت درد دارن من احساس میکنم درد سینم کم شده میترسم نکنه عطسه کردم ب شکمم فشار امده اخه من دوتا سقط داشتم دکتر گفته حتی عق نزنم بهم قرص دمیترون داده ک بهم فشار نیاد

من خیلی بد مریض میشم حتی بعضی وقتا شده اشهدمو بخونم تحمل مریضی ندارم مخصوصا تو این دوره بارداریم:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.