سرماخوردگی تو هفته 35

سلام دوستان من 35هفته و 4روزه ام سرماخوردم سرفه میکنم دلم درد میگیره،سری قبل ک سرماخوردم دکتر بهم آموکسی سیلین بهم داد الان خودم از داروخونه بگیرم بخورم؟ اصلا چکار کنم خوب بشم چون هنوز یکم از قبل سرفه هام بود ولی الان بیشتر شده

میترسم تا زایمانم ادامه پیدا کنه و ضعیف بشم

شربت دیفن هیدرامین برای سرفه ،درمانهای گیاهی:دم کرده چهار تخمه.چای بارهنگ.شیر گرم.
آموکسی سیلین ۵۰۰ یا آزیترومایسین در صورتی که خلط چرکی داری
قرص سرماخوردگی در صورتی که تب و یا بدن دردداری
اینها ضرر ندارند

جدی؟چه خوب
جرات نمیکردم چیزی بخورم
واقعا ازت ممنونم عزیزم😙

1 Likes

سمیه جان واقعا قرص سرماخوردگی مضر نیست؟ آخه من همینجا شنیده بودم ضرر داره :thinking:

نه عزیزم من چند بار سرما خوردم دکترم بهم داد.در ماههای اول که اندامهای جنین در حال تشکیل هست ،دقت کنید در ترکیباتش که روش نوشته پسودوافدرین نداشته باشه.معمولا ندارند.اگر خواستی ملاحظه کنی فقط استامینوفن ساده و دیفن هیدرامین استفاده کن.قرص سرماخوردگی شامل استامینوفن و دیفن هیدرامین و فنیل افرین هست.در ضمن برای سرماخوردگی ۱تا ۲ روز بیشتر همه علائم رو با هم نداریم:تب و بدن درد و آبریزش و گرفتگی بینی.به محض اینکه آبریزش و گرفتگی بینی رفع شد استامینوفن استفاده کنید

1 Likes

خیلی ممنونم از راهنمایی کاملتون :heart:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.