سرماخوردگی تو بارداری

سلام بچه ها من ۱۳ هفته هستم ولی گلودرد دارم سرم درد میکنه وقتی آب دهنم پایین میکنم بازگوشم وگلوم درد میکنه باید چه کار کنم یعنی سرما خوردم یان

1 Likes

بعيد نيست كه سرما خورده باشي چون در بارداري ايمني بدن پايين مياد و بايد بيشتر مراقب خودت باشي.
شايدم جلو كولر خوابيدي و سرما نخوردي فقط يكم گلوت گرفته باشه.
اگ تب كردي حتما به دكتر مراجعه كن.
آب نمك قرقره كن.
چيزايي كه ويتامين C داره مصرف كن مثل توت فرنگي ، ليمو و …
قرقره كردن رقيق شده شربت ديفن هيدرامين هم ضرري نداره.، قرقره كن و بعد بريزش بيرون. قورت نده
سوپ بخور و نوشيدنيهاي گرم استفاده كن. مايعات زياد بخور كه اگر سرما خوردگي با ادرار عفونت و ويروس از بدنت بيرون بره

نمیدونم والا گلوم چرک کرد وقتی اخ میکنم بیرون بندازم سرم وگلوم خیلی درد میکنه بدجوری چند روزی اینجوری بودم ولی حالا که از خواب بلند شدم خیلی بدتر شدم

مامی یارها لطفا کمکم کنید اصلا حالم خوب نیسته

پاشو برو دكتر خب ابجي

ابليمو رو بريز تو عسل هر چند ساعت يه بار بخور واسه سرماخوردگي خوبه

دیروز نوبت دکترم داشتم اون دیگه نمیشن تا فردا سرمطبش

من دكترم گفت استامينفن ساده ميتونم بخورم با اموكسي سيلين ٢٠٠ بالاتر اصلا نميشه
ولي ابجي برو دكترو سرخود هم اصلا و ابدا دارو نخور

نميتوني تلفني بپرسي

اب نمك غرغره كردنم خوبه

واسه خودت سوپ مرغ درست كن بدون رب باشه توشم خواستي بخوري ابليمو بزن
ان شالله ك بهتر ميشى

دیروز اینجوری نبودم صبح که بلند شدم اینطوری شدم

زنگ زدم گفت استامنین ساده یه دونه بخور و برو دکترعمومی تا گلوت وگوش هات چک کن که چرک کرد باشی همین واسم گفت

اره ازهمین می ترسم شوهرم سرکار عصر ساعت پنج نیم شش برمیگردد نمی تونم چه جور تحمل کنم خدایش

آب نمک غرغر کنم آبش ولرم باشه یا سرد

ديگه يهويي ظاهر ميشه
حالا استرس نداشته باش تو سوپتم پياز بنداز درسته بعد برش دار فعلا همون استامينفن رو بخور ضرر نداره تا فردا بري دكترت ببيني چي ميگه

بهتربشم بتونم برم درست کنم الان که هیچ

اب ولرم

زنگ زدم بهش گفت برو دکترعمومی تا گوش گلوت چک کنه ابجی

باشه ممنون

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.