سرد شدن شوهرم

خانما من یک سالو هفت ماه هست ک ازدواج کردم هفت ماهم هست که تصمیم به بارداری گرفتم ولی نشدم تو این هفت ماه میدونید چرا چن رابطه کم داریم آخه مشکل منی که ده روزه ای یکبار رابطه داره شوهرم با من چیه آخه مگه میشه ادمی‌که تازه عروسی کرده باشه مثل هفتاد ساله ها رابطه داشته باشن با شوهرش

5 Likes

از اول سرد بود شوهرت؟

1 Likes

شاید موقع رابطه مطیع شوهرت نیستی یا دردت میگیره یا نق میزنی و… اینا باعث میشه شوهرت نیاد طرفت
بعدشم به خودت برس، لباسای سکسی بپوش. همیشه تمیز و شیو کرده باش

3 Likes

شوهرم باورت میشه من پیشنهاد میدم رد می‌کنه آخه کدوم مردی همچین پیشنهادی و رد می‌کنه میگه بعدا

3 Likes

بسیار عالی:clap::joy:

2 Likes

توام پیشنهاد نده بیکاری مگه

4 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy:

2 Likes

اههههه کاش اینارو نمی‌کردم من یه خانم تازه عروسی کردم بیشتر وقتا تو‌خونه لختم شوهرم از آرایش متنفره خدا من هرکاری اون میگه میکنم بعدا من از سکس خوشم میاد شدید

4 Likes

از اول سرد بود؟

1 Likes

تو عقد کن متوجه نشد چون فقط پنج شنبه ها بودم داشتیم ماه های اولم که نه یه چند مدته

3 Likes

خب علتش رو بپرس که چرا اینجوری شده

1 Likes

خدا میگه باشه برای بعد صحبت کردم

3 Likes

خدا میگه باشه؟:face_with_monocle::neutral_face::frowning::no_mouth::disappointed:

1 Likes

مثلاً میگم امشب خیلی وقته نیست میگه باشه برای صبح صبحم زیپشو می‌کشه رو‌خودش نمیزاره

3 Likes

سکسی بودن با لخت بودن فرق داره هااا
حالا اگه واقعا همه کار میکنی ممکنه شوهرت به خاطر خستگی زیاد یا مشغله فکری به سکس فکر نکنه
گذشته از اینا طبع آدما باهم فرق داره. بعضیا طبیعتا سردن
بهش ویتامین ای و پسته و تخمه کدو و پیاز بده

4 Likes

من وقتی عصبیم از کلمه خدا استفاده میکنم با حرص کو تایپم میکنم

2 Likes

جان جان:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Likes

عامو بیکاری بخاطر رابطه بهتر اوفیش من راحتمااااا

6 Likes

آخه ده روزم چیزه عادی نیست فکر میکنم تکراری شدن خواسته هام

3 Likes

چرا:joy::joy::joy::joy::joy::joy:

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.