سردی و رطوبت رحم

گفت غلظت خونم داری به قیافم نگا کرد گفت
چنتا دارو دست ساز داد ی شب در میان تزریق میکنم و… و عرق مخلوط داد بدم همسرم و خودمم البته عرق هامون جدا
هرکی رفته جواب گرفته واقعا ان شاء الله ک خوب غتشه
گفتم سقط میکنم و… گفتم باردار بشم مشکلی گفت باردار بشی بچه ات هیچی فایده نداره هیچی دیگه :unamused::confused: الان نمیدونم تاثیر داره یا ن گفت ی ماه مصرف کن بیا پیشم باز 500 پول دارو دست ساز دادم

7 Likes

ماما خونگی چیه!!!

عطاری منظورته

5 Likes

ماما خونگی دیگه چیه اخه؟ چطور اعتماد میکنی ؟
برو پیش یه متخصص خوب

6 Likes

ان شالله جواب بگیری ولی به نظرم پیش اینجور آدما نرو. طرف ۳۰ سال درس خونده و کلی سواد داره نمیتونه معجزه کنه، از این طبیب خونگی ها چه انتظاری داری؟ اینا فقط الکی جیب مردمو خالی میکنن

7 Likes

نمیدونم ماماخونگی چیه عزیزم. ولی امیدوارم دامنت سبز شه بزودی

4 Likes

ینی چی بچه ات هیچ فایده ایی نداره؟:thinking::thinking::thinking:

3 Likes

نه خودش دکتری طب سنتی داره و مامانش ماما مشهوری و کلی اطرافم ازش جواب گرفتن

2 Likes

خودش دکتری طب سنتی داره

1 Likes

نمیدونم والا عزیزم . اگه بهش اعتماد داری و میدونی که جواب میگیری . پس با انرژی مثبت پیش برو

3 Likes

عزیزم دکتری طب سنتی داره و مامانش ماما مشهوری بود بلد خیلی ها ازش نتیجه گرفتن

2 Likes

آره بهش اعتماد دارم ان شاء الله ک خیره

2 Likes

فدات عزیزم :heart_eyes:

2 Likes

ینی نطفه ضعیف و ممکن سقط شه

2 Likes

حتما همینطوره فقط حالا که درمانو شروع کردی وسط راه ولش نکن . انرژی مثبت هم یادت نره :wink:

4 Likes

:heart_eyes: دعام کن گلیییی

1 Likes

آره ادم اصلا نمیتونه اعتماد کنه به دکترهای خونگی. ولی من تو شهر خودمون یکی رو میشناسم خالم خیلی هول میکرد و بد خواب بود قشنگ حالشو خوب کرد با داروهایی ک داد.
چند نفر دیگم رفته بودن اونا به همدیگه معرفی کردن یکیشونم به خاله من معرفی کرده بود.
درکل ولی من خودم تا نبینم کسی نتیجه گرفته عمرا ب اینجور جاها اعتماد کنم.

3 Likes

اگه دکتراشو داره پس قابل اعتماده. منم برا پوستم رفتم پیش یکی ک دکترای طب سنتی داره و خیلی خیلی خیلی از کارش راضی بودم خداروشکر میکنم ک پیش دکتر دیگه ای نرفتم. همیشه برا اون دکتره دعا میکنم. ضعف و کم خونیمم همون دکتره خوب کرد. خدا الهی بهترینارو بهش بده خیلی چشم و دل سیر و خیرخواه بود

2 Likes

ن این که رفتم معروف

2 Likes

عکس بچه هایی که با دارو هاش ب دنیا اومدن زده مطبش

2 Likes

ان شاء الله مال تو هم اوکی میشه
چندناه بعد میای گپ جواب آزمایش مثبتتو میزنی:palms_up_together::heart_eyes:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.