سردرگمی😭😭سونو دارم برا وضعیت قرار گیری جنین

اینقد سونو رفتم ک دیگه سقف بیمه ی دفترچه م پر شده…دیروز سونوم کامل ازاد بود…

فکز کنم سمت هر سونو گرافی برم تیربارونم میکنن دیگه همشون میشناسنم:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

:grin::grin:
چرا اینکارو میکنی دختر فک کردی سونو خوبه
خودش کلی اثر منفی رو جنین داره

1 Likes

دکتر مینوشت…۷تا سونو رفتم

1 Likes

منم‌ رفتم میگه بریچ چکار کردی چرخید دوست دارم طبیعی زایمان کنم

1 Likes

چن هفته ای عزیزم؟؟؟
والا من از ۳۰هفته ک رفتم گفت بریچه کلا استراحت بودم…هیچ کاری تو خونه انجام نمیدادم…بعدش همه میگفتن باید حسابی پیاده روی کنی.چاردست پا تو خونه راه بری خیلی تاثیر داره…کلا فقط ۳شب رفتم پیاده روی شبی نیم ساعت…چار دست پا هم زیاد راه نرفتم تو خونه…

همه بهم میگفتن میچرخه نگران نباش ولی من تو گوشم نمیرفت و میگفتم نه نمیچرخه

ولی شماهم نگران نباش میچرخه…
از هر ۱۰۰ جنین فقط ۳جنین بریچ هستن ک تا پایان بریچ میمونن…

1 Likes

۳۴ هفته ام خدا کنه بچرخه خیلی ممنون عزیزم

من دعا میکنم تو سفالیک باشی تو دعا کن من بریچ باشم سز کنم:woozy_face:

3 Likes

طبیعی خیلی بهتر من بچه ی اولم طبیعی به دنیااوردم راضیم

2 Likes

ادم میترسه از چیزایی ک میبینه میشنوه دردش استرسش و باز شدن واژن:woozy_face:

2 Likes

میچرخه اصلا نگران نباش…هرچقد بخودم میگفتن قانع نمیشدم…بذار ان شاءالله ۳۷ هفته برو سونو…
از هر ۱۰۰ جنین فقط سه تاش بریچ میمونن همشون میچرخن…

1 Likes

من شبی ک دخترم بدنیا اومد وقتی بهم زنگ میزدن حالمو میپرسیدن مبگفتم واقعا این اون زایمانی بود ک اینهمه با ترس و وحشت درموردش حرف میزدین؟؟
اینقدم سر حال بودم بلند شدم تمام اون بخشو دور میزدم…سزارینا واقعا اذیت بودن.هی میگفتن خوشبحالت…
منم دیگه از سزارین خیلی بدم اومد .واقعا از اینکه شکمم رو اینقد پاره کنن همینطور چن لایه زیرش و رحمم رو وحشت میکردم و این امپوله ک میزنن تو کمر…

3 Likes

تو اون لحظه چون درد داری باز شدن واژن اصلا چیزی نیست ک بهش فکز کنی…بعدشم الان دیگه با این عملای زیبای هیشکی مشکلی با طبیعی نداره…

3 Likes

خیلی از اطرافیانم هنوز اثرات امپول توی بدنشونه و از کمر درد ناله میکنن
حتما ب دکترت بگو بخیه ی زیبایی بزنه برات
برامن زد خیلی راضیم

2 Likes

ما اصلا تو زایشگاه این مورد برای همه ی زنا هست و باید حتما خوشگل کنن اونجارو:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:من برا دخترم ک بخیه زدن تا همین الانم خیلی راضی بودم…
حالا منتظرم پسری بدنیا بیاد

2 Likes

بسلامتی ان‌شاالله
منم اگ ده تا بچه بیارم فقط طبیعی:sweat_smile:

2 Likes

بچها من فکرم درگیره…هی میگم یعنی سونو چقد درست گفته وزن بچه رو
از طرفی میترسم ک همینطور ادامه بدم و بچه تو این ۲هفته خیلی وزن بگیره و زایمان سخت بشه…از طرفی ام میگم شاید متر باشه بچه ریز باشه

ولی خب در هرصورت سلامتیش مهمه…وزنش هرچی باشه بلاخره بدنیا بیاد خودش وزن میگیره

2 Likes

تازه زایمان دومم میگن راحتتره…
فقط خدا میدونه من دو شبه راحت خوابیدم ک فهمیدم سفالیک شده بچه…شب و روز نداشتم از بس تو فکر سزارین بودم…هی میگفتم خدایا اینکارو نکن با من:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Likes

حق بده بترسم الان ساحل جون کتف بچش در رفته یا گلی جان ک اینجوری شد دوست خودمم بچش داشت خفه میشد بدون بیحسی سز کردنش ترس رفته دلم

چند کیلوعه کلم

1 Likes

خب برا همه ک اینطور نیست گلم…

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.