سردرگمی😭😭سونو دارم برا وضعیت قرار گیری جنین

اومدم سونو دعا کنید بچم سفالیک شده باشه…دیوونه شدم این مدت…تکلیفم روشن شه:sob::sob::sob:

3 Likes

شده ایشالا
من تا ۳۱ هفته بریچ بود
۳۵ رفتم سفالیک شده بود

1 Likes

ارزو جون بسلامتی طبیعی یاسزارینی

1 Likes

من هفته جدید ۳۲هفته تمومم باید برم سونو

نگران نباش گندم جون توکل بخدا ان شالا میچرخه

1 Likes

الههههههی شکرررررر…سفالیک شده چقد خوشحالم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

8 Likes

مباااااارکه خداروشکر حالت جا اومد

1 Likes

نازنین جون الان سونو انجام دادم گفته سفالیک شده:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 Likes

عزیزم برا منم سفالیک شده چقد خوشحالم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 Likes

قربونت گلم…خیلی تو فکر بودم

1 Likes

معلوم نیست هنوز
اصلا دوس ندارم طبیعی ⁦:frowning:⁩⁦:frowning:

1 Likes

بچها ۳۷ هفته وزنش گفته ۳۲۰۰.

4 Likes

خوبه ماشالله ولی وزن موقع تولد همیشه کمتر از اونیه که تو سونو میزنن
مال پسرمنو گفتن ۴کیلو موقع دنیا اومد ۳کیلو ۲۰۰ بود

2 Likes

بسلامتی آبجی
موقع زایمان یا تو این روزایی آخر ما رو هم یاد کن آبجی خیلی خیلی التماس دعا:kissing_heart:
نمیدونم منو یادته یا نه :no_mouth:
ولی یادمه تو گپ ها گفتی بیبیت مثبت شده:heart_eyes:

1 Likes

خداروشکر
من دوس نداشتم بچرخه ولی چرخید
تاریخ پریودت کی بود؟؟

1 Likes

۲مهر ماه…من ارزوم بود بچرخه…فکر سزارین حالمو خراب میکرد

2 Likes

خب خداروشکر ان شالا زایمان خوب و راحتی داشته باشی

1 Likes

توکل بخدا.بسپاربخدا هرچی خیره پیش بیاد

1 Likes

وزنش خوبه ماشالا.

1 Likes

اره سونو تقریبیه…ولی نمیدونم چرا این دکتر هرکی میره پیشش همیشه وزن بچه رو کمتر از چیزی ک هست میگه…خواهرشوهرم یک روز قبل زایمان رفت پیشش گفت ۳۶۰۰ هست بچه
فرداش با وزن ۴۶۰۰ بدنیا اومد…یا چندین مورد دیگه ک‌ازش دیدم…
البته من شکمم خیلی بزرگه…حتی دکتزم گفته ک بچه مشخصه خوب وزن گرفته…تازه بشدتم لاغرم…وزن قبل بارداریم ۴۶ بوده…شکمم هیچ چربی نداره یا ک بگم از قبل شکم داشتم…

در کل دوس ندارم وزنش زیاد باشه ک زایمان سخت باشه و خطری من و بچه رو تهدید کنه…دخترم ۳۵۰۰ بود…دوسدارم اینم همینقد باشه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.