سردرد بارداری از صبح تا شب

دوستان گلم من چند روزیه سردرد دارم و حالت تهوع درد سرم تو کل سرم میپیچه و خسته ام کرده دیگه بنظرتون چیکار کنم؟؟؟

بیشتر استراحت کن عزیزم معمولا اینا طبیعیه اگر خیلی زیاد اذیت شدی برو دکتر تا داروی مجاز بهت بده

1 Likes

خیلی سرم درد میکنه حتی تو چشمامم درد میگیره و نمیتونم کاری انجام بدم پیشانی ام و پشت سرم بیشتر درد میگیره :frowning::frowning:

سعی کن زیاد درمعرض نور نباشی
اگه دیدی چند روز زیاد اذیت میشی برو دکتر حتما

1 Likes

باشه عزیزم

1 Likes

عزیزم دقیقامنم اینجوری شدم،زیادباگوشی ورنرو،آب زیادبخـور،چشمات وببندوپاهاتوبزن بالا

یعنی از گوشیم میشه؟؟؟

1 Likes

سعی کن مایعات زیادی بخوری هروقت سردرد شدی تو ی اتاق تاریک و بی سر و صدا دراز بکش و چشاتو ببند

1 Likes

امتحان کردم عزیزم نمیدونم چرا حالت تهوع ام بهم دست میده توان راه رفتن ندارم بخدا حالم بده دکتر بهم ویتامینb6 داد ولی فرقی نکردم

خیلی بیحال هستم و سر دردم یک طرف

دکتر ازمایش ازم گرفت گفت کم خونی مینور داری:anguished::anguished::anguished::anguished::anguished:

دارو نداد بهت؟

سعی کن میوه های قرمز بخوری گوجه هم خیلی واسه کم خونی خوبه

نه نداد که

چیزای تقویتی بخور اجیل خام و میوه خیلی خوبه

مامانم کم خونی شدید داره رفته بود عطاری بهش عرق آهن داده بود اون باید داخل ی بطری یک ونیمی با اب مخلوط میکرد و روزی یک استکان میخورد منکه روشو خوندم خیلی خوب بود.
هم از دکترت هم از یک عطار خوب سوال کن ببین اگه موردی نداشت بگیر بخور

باشه عزیزم ممنون از دکترم میپرسم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.