سردردهای بارداری

سلام خانما.شماهم دوران بارداری سر درد دارید .من هفته ۱۷هستم بیشتر وقتا سر درد میگیرم خیلی اذیتم.بدون قرص خوردن چ درمانی وجود دارد…؟

1 Likes

سلام عزیزم،منم سردرد میگرفتم دکتر گفت اگر خیلی اذیت میشی میتونی مسکن ساده استفاده کنی،دوش آب ولرم بگیر،کمپوت گلابی و آب انبه خوبه،بعداز حمام حتما موهات رو خشک کن که سرت باد میخوره دردش تشدید نشه،و اینکه استراحت کن،توی نت هم سرچ کنی سردرد یکی از علائم همین هفته ست

3 Likes

اب خوردن زیاد دو تا سه لیتر
و‌گرسنه نموندن
برای من تاثیر داشت

3 Likes

اره گلم منم داشتم وقتی سر درد میگیری دراز بکش و پاهاتا بزن به دیوار و چشماتا ببند .

1 Likes

وااای بخداسوال منم بوددارم میمیرم ازسردردبخصوص قسمت چشمهام

خوب شد ناز بانو اشاره کرد کمبود آب بدن هم تاثیر زیادی داره،وعده های غذایی بیشتر با حجم کمتر بخور

1 Likes

وای من هفته ۱۵ هستم خیلی سردرد میگیرم
چیکار کنم

مرسی جیگرا.

فاطمیا جان اگر سردرد هاتون زیاد می شه باید حواس تون به علایم دیگه مثل فشار خون هم باشه
سردرد یکی از علایم پره اکلامپسی هست علایم دیگه اش بالا رفتن فشار خون و پروتئین در ادرار هست

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.