سایز و تعداد فولیکول

سلام به همه… من این ماه کلومیفن مصرف کردم برای iui و امروز که روز 12پریودم بود با سونوگرافی مشخص شد 6تا7 فولیکول بالغ دارم … اما پزشکان کلینیک نابارروری اجازه تزریق hcgرو به من ندادن و در توضیح گفتن چون تعداد فولیکول هات زیاده حالت بد میشه آمپولو تزریق کنی و اینکه احتمال چندقلو زایی بالا میره.یکی از پزشکان گفت که آمپول و نزن اگه مشکلی با دوقلو شدن نداری رابطه داشت ولی دکتر دیگه گفت نه رابطه تا یه هفته نداشته باش احتمال بارداری چند قلو زیاد میشه و خطرناکه. وقتی پزسیدم چرا خطرناکه میگه احتمالا پنج قلو شدن و سقط بعضی از بچه ها هست…
حالا من موندم …آمپول که هیچی… رابطه معمولی داشته باشم یا نه؟ کسی تجربه مشابه داشته راهنماییم کنه؟
@hakimi
@khojasteh

2 Likes

وااای فک کن پنج قلو

1 Likes

زنگ زدم به این ماما های مشاوره…چه خوب بودن…

چی گفتن ؟؟

1 Likes

گفت اگه از دوقلویی شدن نمیترسی رابطه داشته باش…اینکه گفته خطرناکه کلا تو بارداری بچه از یدونه که بیشتر میشه،جزو بارداری های خطرناک قرار میگیره… والا خطر ازون لحاظ که تو ذهنته نه…

2 Likes

خب چه تصمیمی گرفتی ؟؟؟میری تو کارش ؟؟:crazy_face::crazy_face:

1 Likes

والا من از اول تصمیمو گرفته بودم …شوهرم میترسید بلا سرم بیاد… :joy::joy::joy:

6 Likes

خخخخ ایشالله خیره

1 Likes

فاطمه جون ببینم میتونی رکورد بزنی:joy::joy::joy: هرتصمیمی که میگیری خدا پشت وپناهت باشه ایشالا

5 Likes

عزیزم به نظر منم رابطه داشته باش…توکل بخدا موفق باشی :blush:

2 Likes

فاطمه جون این نظر منه،تصمیم گیرنده اصلی خودتی ولی من بجای تو بودم اقدام میکردم،توکل ب خدا،همه چی رو بسپار به اون،انشاالله که هرچی صلاح باشه همون میشه

3 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.