سایز فولیکول

سایز فولیکول 12.15.17 چطور؟یعنی 3 تا تخمک آزاد میشه؟

عزیزم برای آزاد شدن تخمک باید سایز فولیکول بالای 18 باشه یعنی 19 20 21 و … اگر دو تا فولیکول مثلا با سایز 20 و 22 داشته باشید ممکنه هر دو آزاد بشه، تخمک گذاری فقط یک روز اتفاق می افته و تعداد تخمک های آزاد شده بستگی به تعداد فولیکول های بالغ شما داره

ممنون.روز 3تا 7 سیکل روزی دو تا کلومیفن خوردم روز 9 8 10 سیکل امپول گونال 450 زدم.روز 12 سیکل سونو انجام دادم 12 15 17 سایز فولیکول گفتند همین روزم دو تا امپول hmg و امروز یکشنبه هم باید دو تا دیگه بزنم فردا دوشنبه ساعت 10 شب هم امپول hcg بزنم.به نظرتون با این شرایط و اینکه روزی 2 میل رشد هر فولیکول اندازشون بیشتر و به اصطلاح بالغ تر میشه؟

بله عزیزم انشالا که هم بالغ بشه و هم منجر به بارداری تون بشه

سپاس فراوان:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
امپول hcg رو داخل یخچال بذارم مشکلی نیست فردا باید استفاده کنم اخه؟

روش ننوشته در چه دمایی باید نگه داری بشه؟

نه بسته نداره داخل نایلون زیپی و فقط گفتند جای خنک باشه

پس بذارید تو یخچال

تشکر فراوان :hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

1 Likes

خانم حکیمی من این ماه اقدام کردم دکتر گفت که لوله هام بازن تخمک غالب دلرم اونم ۲۰ حالا استرس ارم بنظر شما چه عواملی باعث میشه لقاح نگیره آمپول hcg وhmg هم زدم

عزیزم استرس باعث میشه لقاح انجام نشه

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.