سایز تخمدان نرمال چقدره؟

سلام خانم حکیمی سایز تخمدان نرمال چقد هستش؟

سلام عزیزم
اندازه تخمدان با توجه به سن شما متفاوت است. تخمدان‌ها قبل از بلوغ و بعد از یائسگی کوچکترین اندازه را دارند. در طول این زمان اندازه یک تخمدان حدود 1 تا 1.5 سانتی متر است. پس از یائسگی کوچک می‌شوند. در زمان بلوغ و قبل از یائسگی، می‌توانند تا 3 سانتی متر طول داشته باشند. در این مرحله، 1 سانتی متر ضخامت و حدود 2.5 سانتی متر عرض دارد. به طور قابل توجهی در زمان تخمک گذاری و قاعدگی بزرگ می‌شوند.

1 Likes

من چنتا سونو دادم تو این ماه و ماه پیش چنتا سایز مختلفه بفرستم عکس سونومو میشه ببینی چجوریه؟

برا ۱۱میهام برم برا تخمک گیری میخام بینم وضعیتم چجوریه

ببینین این ۳تا سونو تو سه تا تاریخه

لطفا ببینین خانم حکیمی اگه متخصصی هم میشناسین یه نگاه کنن بینم وضعیتم چجوریه اوکی هستم برا ivf.که بخام انجام بدم هزینش خیلیه آخه
منم میترسم نشه

در ضمن من ۳۴سالمه

و الانم ۱دونه لوله دارم اون یکی رو برداشتن :pensive:

عزیزم لطفا با کارشناسان مامایی تماس بگیرید تا بهتر راهنمایی تون کنن
02170701050 (با تلفن ثابت)
اگر تلفن ثابت ندارید به شماره 09034058832 در تلگرام پیام بدید تا راهنمایی تون کنن برای تماس با کارشناس مامایی

نگران نباشید انشالا درست میشه

1 Likes

ممنونم عزیز دلم

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.