ساک حاملگی تشکیل شده ۵ میل اندازشه

سلام
من اولین روز اخرین پریودم ۳۱ شهریور بوده امروز رفتم سونو گفت ساک حاملگی تشکیل شده ۵ میل اندازشه سه هفته دیگه برم برای قلب:neutral_face:طبیعیه به نظرتون؟؟؟؟گفت سن بارداریم چهارهفته و پنج روزه :neutral_face:

الان برای چی استرس داری؟ هفته هشتم برو واسه قلبش انشاءالله

طبق تاریخت باید۶ هفته و دوسه روز باشی درسته؟

وا عزیزم اشتباه تشخیص دادن. باید 6 هفتت باشه الان 4 هفته ک خیلی کمه

شاید لقاح دیر انجام شده،استرس نداشته باش و تحت نظر دکترت سونو رو انجام بده،انشاالله که بارداری خوبی داشته باشی

2 Likes

عزیزم استرس رو از خودت دور کن،فکرای مثبت داشته باش چرا بیخودی فکر خودت رو درگیر میکنی

1 Likes

اره عزیزم طبیعیه
زایمان اولم هفته پنج بودم به دکتر گفتم میشه سونو انجام بدم گفت الان فایده نداره بجز ساک چیز دیگه ای دیده نمیشه بدتر استرس میگیری برو هفته هفت بیا سونوی واژینال

از تاریخ حساب کن عزیزم من حساب میکنم میشه هشت هفته و سه روز

اخه طبق تاریخم هشت هفته و سه روزمه نهایت هفت هفته دیگه چهار هفته!!!

نه عزیزم الان دوباره حساب کردم میشه ۷هفته دوروز

دوره هات چند روزه ست؟ شاید تو دوره بعدی باردار شدی
از۳۱ شهریور به بعد اصلا خونریزی نداشتی؟

بچــــــه ها اینجا که میام
از بس همه میگن حامله اییم
هوس میکنم حامله بشم خخخخخخ
ـحالا فکر کنید دخترم نه ماهش داره میشه
ـزیرش زاییدم اساااااااااسی :joy:

1 Likes

نه نداشتم اصلا اره خب ی هفته هم پری حساب کنیم میشه هفت هفته
حالا تصمیم گرفتم صبر کنم ده هفته برم سونو اگه موندنی باشه تا اونموقع قلبش میزنه اکه موندنی نباشه ک میفته دیگه
برام دعا کنین:rose::pray:

خدا نکنه عزیزم چرا اینقدر نا امیدی،انشاالله که رشدش خوب میشه و یه نی نی خوشگل میگیری بغلت،خودت رو تقویت کن و استرس هم نداشته باش،بگو الهی هرچی صلاحم هست همون بشه،،،،،انرژی منفی به خودت نده گلم :heart_eyes:

1 Likes

خانومی نگران نباش. استرس برای هردوتون بده.
دورهات چند روزه بوده گلم؟
شاید لقاحت دیر انجام شده.
ان شاء… که رشدش طبیعیه. میدونم برات سخته اما خودتو سرگرم کن.
با نینی حرف بزن تا موعد سونوت برسه.

1 Likes

سلام عزیزم
از روی سونوگرافی گفت 4 هفته؟

اره عزیزم

دوره هام ۲۹ بود چهار ماهی ک اقدام کردم بهم ریخت

چجوری تقویت کنم؟چی بخورم؟؟

وعده های غذاییت رو بیشتر کن ولی با حجم کمتر،میوه مقوی بخور، مغز بادوم،گردو،… روزی چندتا دونه بخور،اگه دکتر قرص مکمل بهت داده حتما سر ساعت استفاده کن،سعی کن توی طول روز مایعات بخوری مخصوصا یه لیوان شیر،من سر پسرم زیاد بلد نبودم چیکار کنم خیلی استرس داشتم در صورتی که رشدش خیلی خوب بود ولی همش استرس داشتم وقتی ب دنیا اومد خیلی بیقرار بود و اصلا سینه م رو نمیگرفت،دکترم میگفت همش بخاطر استرس های دوران بارداریته،بهه خودم قول دادم الان که حامله م ریلکس باشم،همه چی رو سپردم به خدا،باورت نمیشه اصلا نفهمیدم چجوری این 17هفته گذشت

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.