ساک بارداری 14 میلی متر

سلام خانم حکیمی عزیز و مهربان
من وقتی ۶ هفته و ۳ روز بودم، رفتم سونوگرافی ، ساک به اندازه ۱۴ میلی متر تشکیل شده بود، اما جنین و قلبش نه. بقیه چیزا نرمال بود. لکه بینی و خونریزی هم نداشتم از اول.گفتن دو هفته دیگه برم سونو. الان خیلی خیلی می ترسم پوچ باشه یا حتی رشد نکنه ساک.
شکمم نفخ کرده…حتی خط انداخته و علایم حاملگی رو دارم.

عزیزم.در ۶هفتگی طبیعیه.اکر ۲هفته گذشته ،حالا میتونی بری سونو مجدد.قلب هفته ۸تا ۱۰ هم میشه صبر کرد.من ۵هفته و چند روز بودم با سونو واژینال فقط ساک دیده شد

مرسی سمیه جان. الان ۶ هفته و ۶ روزه هنوزه…تو هفته نهم می رم عزیزم.ایشالله که تشکیل شده باشه.

1 Likes

عزیزم تو هفته ۷ الی ۸ حتما دیده میشه و با ضربان قلب نگران نباش اصلا

آخه آلیسا جان من داخل هفته ۷ بودم اما اوایلش رفتم هنوز ساک ۱۴ میلی متر بود و گفت چیزی دیده نمی شه…نمی دونم چرا بعضی ها به محض این که ۶ هفته تموم می سه می شنون صدای قلب بچه رو.

من ۵ هفته رفتم گف دیده نمیشه شاید حاملگیت خارج از رحمه و کلی ازمایش برام نوشت من انجامشون ندادم تو اینترنت خوندم باید هفته ۷ یا ۸ برم من ۷ هفته و ۴ روزش بود رفتم دیده شد با ضربان قلب.
اره عزیزم بعضیا زودتر دیده میشه نمیدونم چرا😓

مرسی آلیسا جان…کلا تا باردار نمی شب…کلی استرس داری که بارداری یا نه؟؟ وقتی هم آزمایش بارداری مثبت مییشه. باید استرس بکشی که پوچ نباشه.واقعا آدم می مونه.

اره بخدا.من سقط داشتم الان چند وقته منتظرم ازمایشم مثبتشه هنو قسمتم نشده برام دعا کن

سلام عزیزم
دوستان گل خیلی خوب پاسخ دادن :rose:

عزیزم…درکت می کنم.ایشالله به زودی نصیب و قسمتت یه بارداری سالم و ایمن بشه…

در هر زمانی استرس برای شما و جنین خطرناکه و باعث آسیب های جبران ناپذیر میشه. با آرامش مراقب کوچولوتون باشید

مرسی خانم حکیمی عزیز.این سایز ساک در اوایل هفته ۷ طبیعیه؟؟

ان شاالله .ممنونم عزیزم.ان شاالله توم ی بچه خوشگل و سالم و صالح بدنیا بیاری:heart_eyes::heart_eyes: و دوران بارداری خوبی داشته باشی.:kissing_heart:

فدات عزیزم

1 Likes

عزیزم من امروز هفت هفته شدم.امروز میخوام برم واسه سونو قلب و ساک چون کلا سونو نرفتم تا الان.چی کنم یعنی نرم الان؟؟؟

شما چن روز از پریودتون عقب افتاده بود رفتین آزمایش دادین؟عدد بتاتون چند بود؟

خواهش می کنم
در هفته 6 باید 14 میلیمتر باشه و تقریبا هر روز یک میلیمتر رشد می کنه
https://farzand.net/article/242242-gestational-sac

خانم حکیمی من الان هفت هفتمه .امروز نرم برای سونو قلب و ساک؟؟

می تونید تشریف ببرید ساک مطمئنا دیده میشه اما اگر ضربان قلب نداشت نگران نشید تا هفته 10 فرصت هست
به احتمال زیاد قلب هم دیده میشه

خانم حکیمی اگه امروز نرم کی برم که ضربانم داشته باشه؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.