سال تولدتون

فدات عزیزم

قربونت خواهش

1 Likes

عه :joy::joy: بعضی از اطلاعاتش اشتباهه پس. شرمنده :sweat_smile:

1 Likes

اره خاله قربونش بره. فکنم شرایط فعلی و گرونی و کرونا تو تاریخ نوزادیش ثبت شه :sweat_smile:

1 Likes

دشمنت شرمنده.

واسه شوهرم زده سال تولد گاو:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:من میگم چرا این بزرگوار گاهی گاو میشه شاخ میزنه

2 Likes

اره:joy::joy::joy::joy::joy::joy:میزنه رفع تحریمها،سال دوم کرونا،،گرانی مرغ

فدای تو:kiss::kiss::kiss::kiss:

1 Likes

منو زده خروس. :rofl:

1 Likes

باحال بود ولی یکیش اشتباه بود:grinning_face_with_smiling_eyes:
من ۲۱ مردادم اونوقت اونایی که ۲۱ مردادین رو یکیش کریم باقری زده بود بعد رفتم گوگل زده بود اسفندیه:neutral_face::neutral_face:
شوهرمم گفت ۱اسفنده کریم باقری

عه مال توام اشتباه بود؟شرمنده :joy:

1 Likes

دشمنت عزیزم
ولی الناز حبیبی هم ب۲۱مرداده درست بود

1 Likes

جالب بود ممنون

1 Likes

:ok_hand::ok_hand::clap::clap::heart_eyes:

1 Likes

وای عالی بود مرسی :heart_eyes:
تازه فهمیدم منظور داداشمو که هرموقع میزدیم تو سر و کله هم میگفت من زورم به تو نمیکشه تو که با خوش قدمیت زدی بم رو نابود کردی من که دیگه در مقابلت پشم نیستم یه فوتم کنی نفله میشم :joy::joy::joy: حالا فهمیدم منظور حرفشو اخه اینجا زده بود من شیش ماه بودم زلزله بم اتفاق افتاد
امان از دست این داداش ما که یه عمر فکرمونو با این حرفش درگیر کرد :joy::joy::joy:

1 Likes

خب خداروشکر :smiley:

1 Likes

خواهش عزیزدلم

1 Likes

:smiling_face_with_three_hearts: :kissing_heart: :heart: :kissing_heart:

1 Likes

هی داد… :joy: :rofl: . بنظرم همه حرفاشو جدی بگیر از این ببعد چیزی بهت گفت. بدون حساب شده حرف میزنه :sweat_smile: شوخی میکنما عشق دلم.ناراحت نشی :heart_eyes: :kissing_heart: :heart:

1 Likes

عاااالی مرسی گلم :heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::kiss:

1 Likes

اوه اونکه بعله چشم بسته هم دیگه قبوله حرفاش :laughing:
نه قربونت ناراحتی چیه یعنی منو بی جنبه فرض کردی :tired_face: بات قهر شدم :walking_woman: الکی مثلا :grin::wink: :crazy_face: :rofl::joy::joy:

1 Likes

فدات قربونت عزیزم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.