ساعت های خاص برای نزدیکی

سلام
روز جمعتون بخیر و شادی
یه سوال خیلی شنیدم و سرچ کردم میگن هر ساعتی نزدیکی نکنید برای بچه دار شدن .یکی میگه ظهر جمعه بچه شرور میشه یکی میگه ببخشیدا مدل چهار دست و پا یا داگی نزدیکی نکنید بچه چشاش چپ میشه.شب دیر وقت نباشه
شما قبول دارین؟؟؟واقعیت داره؟
من شوهرم تا برسه خونه ساعت ۹شبه انقد خستس که معذرت میخوام دلم نمیاد بهش بگم بیا اقدام کنیم🙊 تا استراحت کنه میشه دیر وقت
دودل شدم اینا رو شنیدم نکنه تاثیر بزاره رو جنین😦

سلام عزیز چرا ایقد استرس به خودت میدی عزیزم این جمعیت ایران یعنی دقیقا به وقت و تو اون روزایی که گفتن اقدام کردن که از لحاظ جسمی سالم هستند اگر از لحاظ روحی خراب باشن بخاطر مشغله فکری و اجتماعی هست وگرنه شکر خدا از لحاظ جسمی سالم هستند پس بهتر به این چیزا اصلا فکر نکنی فقط قبل رابطه وضو داشته باشید و در اون لحظه موسیقی و یا فیلم مستهجن گوش ندین چون میگن اون لحظه شیطان به نطفه نفوذ می‌کنه و خوب نیست و روبه قبله نباشید انشاالله خدا بهت بچه سالم و صالح عطا کنه.

1 Likes

من هر وقت تاریخ تخمک گذاریم بود و شرایطشو داشتیم اقدام میکردم. چون همسر من کارش شیفتی بود و با این حرفا اگه پیش میرفتیم حالا حالاها تو اقدام میموندیم. فقط قبلش وضو میگرفتیم و بسم الله میگفتیم و توکلمون به خدا بود. انقد به این چیزا فک نکن
حالت داگی رو میگن خوب نیس چون ممکنه اسپرم به تخمدان نرسه. بهترین حالت واسه بچه دار شدن حالتی که مرد روی زن قرار داره و پاهای زن یه مقداری بالا هست

1 Likes

مرسی زهره جان نگرانیم و کم کردی.
وضو رو میگیرم.
و بسم الله میگم
انقد اینطور چیزا میگن ادم میمونه بخدا

مرسی ازاده جان
خیالمو راحت کردی
مرسی گلی

1 Likes

ولی من شنیدم توخیلی جاها که حالت داگی عمیقه وبااین پوزیشن احتمال پسردارشدنم زیادتره؟؟

2 Likes

من اوايل خيلي مراعات ميكردم ولي چون طولاني شده بود ديگه كم كم يادمون ميرفت يا نميشد يا حسش نبود :joy:
ولي شب چهارشنبه كلا نزديكي نداشتم با اول و وسط و اخر ماه بقيه رو نه
خيليا ميگن تو نزديكي نبايد حرف بزنين ولي ما هم شرو ميشد حرفمونم ميومد :laughing:
بسم الله خوبه توكل ب خدا ان اشالله خدا بهت ني ني سالم و صالح ميده :heart_eyes:

چجوری حرفت میاد وسط:sweat_smile::sweat_smile:

خندمونم تازه ميگيره خخخخ

از بس ك اقدام ميكرديم نميشد كلا زده بوديم جاده خاكى :grin::grin::grin:

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:خیلی باحاله گاهی واقعا خنده داره

اره والا :joy::joy:

خواهش میکنم عزیزم

قربونت عزیز انشاالله به مراد دلت برسی و هرچه زودتر جواب مثبت بارداری بگیری

1 Likes

ما هم اینطوریم
بعد شوهرم میگه نخند تو رو خدا حسش میره

2 Likes

من هم حس شخصیمه که پوزیشن داگی دخول عمیقیه
واسه من که اینطوریه

ایشالاا
همه منتظرا مامان بشن

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.