زیر گردن نوزاد عرق سوز شد قرمز شد بدجوری

سلام کسی میدونه چرا زیر گردن دخمل عرق سوز میشه قرمز شد وقتی میبینی دلت میسوز نمیدونم چون همیشه گردن اش پایین اینجور میشه طفلی ۲ ماه نیم اش دورش دیگه حموم اش بکنم واسه پماد کونالادو براش میزنم تا بهتر بشه بازم وقتی حواسم نباشه شیر بهش بدم با شیر بعضی موقع پف که میکنه میره زیر گردن اش دیگه طفل بدتر میشه زیر گردنش له کرد بدجوری لطفا کمکم کنید

یکم پودر بچه رو تو یه دستمال تمیز نخی که نازک باشه بریز بعد اروم اروم بزن به گردن بچه یه چند بار بزنی خوب میشه البته پودر حتما تو دستمال بریزی بعد استفاده کنی چون مستقیم ممکنه بره دهنش ضرر داره

پودر بچه بزن.میگن خطرناکه ممکنه بره تو راه تنفسیش ولی بزن خوب شه.
ما برای خواهر زادم زدیم دو روزه خوب شد
پماد بدتر میکنه.دکترش پماد داد زدیم بدتر شده بود

1 Likes

اول بار پودر بچه جانسون زدم بعد ازبیست دقیقه که نگاه کردم زیر گردنش له کرد بود و قرمز شد بود بدجوری بعداز همون دیگه الان بعضی موقع زیر گردن اش له میکنه عرق سوز میشه نمیدونم اون رو پوست طفل نیافته بود احتمالا دیگه بعداز اون هیچ غیر از روغن فیروز براش نمی زنم

ما پودر بچه فیروز میزدیم

1 Likes

روغن فیروز به نظرم بدتر میشه چون دختر منم اینجوری بود واسش استفاده کردم بدتر شد پودر استفاده کردم خوب شد

1 Likes

نمیدونم والا از پودر می ترسم چون یه بار بدتر از الان شدپماد کالاندو زدم چند بار تا طفل بهتر شد

منم پودر بچه فیروز زدم

خب اگه با پماد بهتر شده ادامه بدین
حواستون باشه شیر نره زیر گردنش.با دستمال مرطوب پاک کنید

ن زمانی که له میکنه فقط کانادولا براش میزنم وقتی حموم اش میکنم با روغن بدن کلا بدنش چرب میکنم فقط

لباس زیاد میپوشونی ؟ دختر منم اینجوری میشد پماد کالاندولا زدم هر روز زیر گردنشو با آب ولرم دسمال میکشیدم الان خوب شده

1 Likes

من جانسون میزدم دیگه ترسیدم بخاطره همین الان می ترسم فیروز هم براش بزنم

عزیزم دستمال مرطوب میزنم میسوزنه بدتر میشه نمی دونستم اومدم زدم به صورت طفلی صورت اش زیر چشم ها قرمز شد بود تا کی مثل چیزی که سوخته باشه بنظرتون دستمال مرطوب صورت نوزاد گیر میاد بگیرم براش

خداروشکر عزیزم ن فدات طرف ما گرما زیاد فقط یه لباس برش میکنم چون گرم

احتمالا گل دخترتون حساسیت داره.
انشاالله به زودی خوب شه.
مارک دیگه ای استفاده کنید

1 Likes

اره خودم احساس میکنم که بدن اش خیلی حساس طفلی ان شاءالله عزیزم نکردم مارک دیگه ترسیدم خدایش

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.