زیر دلم درد میکنه نمیدونم چم شده 😢😞

سلام قبلنم گفتم مشکلاتمو تنبلی خفیف دارم و ماه گذشته با امپول پروژستون بعد از ۹ رو پریود شدم اونم کم بود و بجای ۷ روز فقط ۳روز طول کشید و بعدشم پاکه پاک شدم حتی لکه بینیم نداشتم الان حدود یک هفته میگذره و هنوز درد سینه دارم و دمای بدنم رفته بالا و زیر دلم روزی سه بار دردای پریودی رو حس میکنم یعنی دو دقیقه میگیره و ول میکنه زود ولی دقیقا عین درد پریودی و روی شکمم نمیتونم بخوابم سریع درد میگیره،بنظرتون کیست میتونه باشه ؟چیکار باید کنم ؟دکترم رفته کانادا فعلا و اخرین باریم که رفتم پیشش حدود ۱۸روز پیش بود که حرفی از کیست نزد

2 Likes

خب با این تفاسیر فقط باید به پزشک مراجعه کنی… و تو این موارد معمولا پزشکها یه همکار معرفی می کنن اگه دکترت کسیو معرفی نکرده چاره ای نیست برو یه دکتر دیگه… چون معلوم نیست کی بیاد اون بنده خدا… توهم نمی تونی اینجوری سر کنی که…

1 Likes

اول یه از بتا بده،بعد برو پيش يه دکتر دیگه قحط که نیومده دکتر عزیزم

1 Likes

چند روز فقط بدنم گرم میشد الان دیگه کاملا مشخصه که تب دارم

شنبه میرم دکتر حتما امروز که نیست متخصص فردام که نیست میشه شنبه

1 Likes

تو اقدام هستم ولی فک نکنم به همین زودی علائم نشون بده که

چندوقت گذشته از اقدامت؟ ینی کی این ماه پریود باید بشی

ماه گذشته با امپول بعد از ۹ روز شدم اونم خیلی خیلی کم سه روز طول کشید این ماهم شروف کردم به اقدام الان کلا یه هفتس پاک شدم و اقدام کردم

اهان
شاید بخاطر تخمک گذاریه پس :thinking::thinking::thinking:

1 Likes

اخه از همون اولین روزه پاک شدنم اینجوری شدم

شاید توهم بارداری زدم :joy::joy::joy:

عه چه بد
:confounded:
خب مگه کیست داشتی قبلا؟ یهویی الان خودشو نشون داده؟ :thinking: بلد نیستم والا ان شالله بهتر بشی تا شنبه بری دکترعزیزم

نه کیست نداشتم دکترم ۲۰روز پیش رفتم معاینه هم شکمی هم داخلی انجام داد چیزی از کیست نگفت من خودم میگم شاید کیست باشه

اهان
نه ان شالله کیست نیست
شاید هورمون هات ریخته به هم دردت گرفته

ایشالا کیست نباشه میترسم چون واقعا از یه عمل دیگه تازه اپاندیسمو عمل کردم دوماهه،مرسی عزیزم ایشالا شنبه برم دکتر ببینم چی میگه

ترس رو دور کن از خودت ان شالله که هیچییییی نیست

1 Likes

شاید عفونت داری عزیزم حتما برو دکتر

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.