زیاد شدن آب دهان در بارداری

من خیلی اب دهنم زیاد بیشتر بخاطره همین حالم بد میشه هرچی تف میکنم بازم همون جور هستم نمی دونم بااین دیگه چه جور میشه کنار اومد :disappointed_relieved::thinking:کمکم کنید لطفا

یکی این طوری بود معلوم شد خیلی ناز داره میکنه :joy::joy::joy::stuck_out_tongue_closed_eyes:

کاشکی ناز بود ابجی هرچی ب ۶ میخورم هیچی اثری نداره حالم بدخدایش هرچه بخورم معده ام پس میزنه نمی دونم دیگه چه کار کنم

شاید سردیت کرده
دوغ و ماست و خیار و این چیزا ک سردن
باعث میشه اب دهن زیاد بشه
چیزای گرم بخور

یه سرچ بزن جواب تو می گیری عزیزم،الان میان بچه‌ها جواب ميدن،شوخی میکنم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

چیزهایی گرمی مثل چیه ابجی نمیدونم چه بخورم که واسه بچه ضرر نداشته باشه

چیزی معمولا ضرر نداره
فقط همه چیز به حد تعادل مصرف کن
حواست به قند و فشار باشه زیاد چیز شور و شیرین نخورررر
منم نمیدونم :joy::grimacing:
توی نت سرچ کن ببین چی پیشنهاد میکنه
یا از مامی یار ها بپرس

شیرینی که درکل ازش متنفرم نمک چرا رو خیار میزنم میخورم حالا همه خوابن که :persevere::disappointed_relieved:

نمک رو کلا کم تر مصرف کن
نمک روی خیار غیرضروریه

باشه چشم ابجی ممنون از راهنمایت گلم

واییییییییی
دختر خاله من سر دخترش اینجوری بود
زنجبیل دم کن بخور طبعت خیلی سرد شده

بیسکوییت کمکت میکنه عزیزم هم برای ترش کردن خوبه هم جمع کردن آب دهن. ساقه طلایی از همشون بهتره :joy:

1 Likes

عزیزم این مقاله رو مطالعه کنید
https://farzand.net/article/447-excessive-salivation-during-pregnancy

شما حالت تهوعت زیاده براهمین اصلا فک میکنی دهنت مزه بد گرفته اینا طبیعیه باید بگذره…من اززنجفیل توچایی ام استفاده میکردم یکم تاثیرداش چون هم گرمه وهم ویتامین
ب6داره

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.