زود نیست واسه حالت تهوع؟

سلام خانما
دیروز موعد پریودم بوده فعلا پریود نشدم ولی یه کمی دل درد داشتم و دو سه روزه حالت تهوع دارم اگه حامله باشم زود نیست واسه حالت تهوع

توهرکسی متفاوته این حالتابعضی هازود بعضی هادیر

1 Likes

…بنظرم زوده هنوز

1 Likes

حامله م باشم تو سه هفته م ولی حالت تهوع کلافه م کرده به نظر خودمم خیلی زوده دو سه روز دیگه مشخص میشه :blush:

منم ی سوال دارم من قرص پروژسترون میخورم تموم شد الان دوروز گذشته پری نشدم هشت روزمونده اخه بعداین قرص تا۱۰روزممکنه پری بشی بنظرت بی بی چک امتحان کنم یاهشت روزم صبرکنم

1 Likes

من اطلاع ندارم عزیزم از خانم حکیمی بپرس تو حالت عادی یه هفته از پریود بگذره بی بی چک نشون میده ولی شما قرص خوردی نمیدونم کی مشخص میشه

باش پس

1 Likes

.پریود نشدم ولی همچنان حالت تهوع دارم خستگی و سردرد هم اضافه شد :confused:

ن عزیزم زود نیس من از چند روز قبل پریودی یکم حالت تهوع داشتم ولی ن خیلی شدید. باز ی مدت حالت تهوع هام بهتر شد ولی اوجش تو هفته ی 7 تا 9 بود خیلی شدید. ولی من قبل پری 5.6 روز قبلش حالت تهوع و کسلی داشتم

1 Likes

منم سه چهار روزه شروع شده دیروز و امروز بیشتر شده فردا صبح بی بی چک میزنم

اگه هنوز موعدت نشده نزن منفی نشون میده الکی استرس میگیری بزار یکی دوروز تاخیر داشته باشی بعذ بی بی بزن

1 Likes

ماه قبل شونزدهم پریود شدم فردا نوزدهمه

خوبه بزن

1 Likes

خوبه بزن، خبرشو بده

1 Likes

صبح پاشدم بی بی بزنم پریود شدم :expressionless:

اشکال نداره. انشالله ماه دیگه

1 Likes

منم دیروز مثبت شد امروز منفی:unamused::unamused::unamused::unamused:

1 Likes

همون بهتره بذاریم یه هفته بگذره بعد بی بی چک بزنیم

اره :cry::cry::cry::cry:

1 Likes

سلام خانما منم از کیت استفاده کردم هم وقتی یکی کمرنگ،ویکی پرنگ وهم دوتاش پرنگ شد اقدام کردم الان چهارده روز میگذره چند روزه کسلم چشام سنگینه وهمش دوست دارم بخوابم پاددر دارم امروز روی رانم درد میکنه همش ضعف میارم بدجور قندم پایین اومده به نڟر شما حامله ام؟

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.