زندگی تو روستا

بچها شوهرم ی خونه تو روستا شون پیدا کرده اجاره ماهی۲۰۰روستاشون یکس از روستاهای دور افتاده زابله بی هیچ امکاناتی فقد چنتا خونس .گیر داد بریم اصابم داغونه

7 Likes

اونجا کارپیداکرده؟سخته اگه دورافتاده باشه

1 Likes

میگ اگ منو میخای بیا اگرم نه بسلامت منم بخاطر بچهام مجبورک برم داغونم با ۱۹سال سن ارزوم‌مردنه

2 Likes

کاریم نیس بضی وقتا اگ کارگری باشه

2 Likes

اخی پس چجوری میخواد کار کنه خرجی بده

1 Likes

ی ادم بی فکره .تاامروزم خونه پدرم بودم .یام اگ عشقی کارمیکرده

1 Likes

چقدر بی مسؤلیته
زن و بچه داره هنوز دنبال این کاراست

1 Likes

چون نقطه ضعف دادی دستش پاتو کن تو یه کفش بچه هاشو بده بهش بگو بفرما بعد میبینی خودش چطور میفته دنبالت نقطه ضعف بهش نشون دادی دیگه

3 Likes

سخته واقعا ولی اونجا آرامش دارین

1 Likes

آخه اونجاکه میگی جمعیتیم نداره کارگری کجا بود…۳روز هست ۳ماه نیس…توشهر کار بیشتره یا حداقل یه سرایداری که کرایه خونه ندین

1 Likes

الانم باردارم .از نظر روحی بهم ریختم خیلی میخام بمیرم .خانوادم اینو قبول کردن عشق سابقم خیلی میخاست ولی خانواده ها راضی نبودن

1 Likes

من اطراف ایلامم یه شهر مضخرف و کثیف .بهم گفتن ۶ ماه فقط اینجاییم بعد برمیگردیم تبریز ولی دروغ بود الانم بخاطر زندگیم مجبورم سکوت کنم افسرده شدم دوری از خانواده یه طرف نبود امکاناتم یه طرف سعی کن منصرفش کنی اگه عادت به اینجور زندگی تو روستا نداری

3 Likes

بچهام زندگیم ان ازم میگیره

3 Likes

من یه بار خونه عشقم بودم بحثمون شد گفت پاشو برو حوصلتو ندارم پاشدم کیفمو برداشتم گفتم از این در که پامو گذاشتم بیرون شمارتم پاک میکنم پشت گوشتو دیدی منم میبینی اومده بود جلو درو گرفته بود میگفت شوخی کردم
فقط یه ذره بترسونش بگو بچه هاتم واسه خودت وگرنه تا اخر عمرت بخاطر بچه هات ازت سو استفاده میکنه

4 Likes

فک میکنی مگه الکیه که بگیره فقط کافیه ببینه تو خودتو از اون میگیری

3 Likes

میمیرم ا.نجا مطمنم

3 Likes

خب نرو بچه هارو عرضه داره نگهداره؟

3 Likes

الان اون از تو نقطه ضعف گرفته داره تورو وادار به انجام خواسته اش میکنه

2 Likes

هیچ مردی نمیتونه بچه نگه داره اونم کوچیک

3 Likes

نمیدونم میترسم جدام کنه

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.