زندگیه تکراری خسته کننده .........

کسی مثل من اینجا هست کلن زندگی تکراری شده دلخوشی برام نمونده تنها دلخوشیم دخترمهنه تفریح دارم مه گردشی نه تغییر تو ظاهرم سالی یه بار فقط یه ارایشگاه درست حسابی به زور میرم همش کارای تکراری صبح پاشو خونه تمیز کن نهار شام اخرشم شوهرت میاد میگه مگه چیکار مبکنی دیگه انقد باهاش دعوا گرفتم حوصله حرف زدنم حتی باهاش ندارم مجردا قدر زندگی خونه باباتون رو بدونید این طرف پل هیچ خبری نیست

8 Likes

اره منم زندگی خیلی تکراری دارم

اکثرا بنظرم زندگیشون تکراریه

2 Likes

زندگی کلا تکراری

زندگی من چه قبل ازدواج چه بعد ازدواج تکراری بود و هست

3 Likes

آره موافقم

3 Likes

زندگی کلا تکراری شده

3 Likes

زندگی همینه عزیزم خدا رو شکر که دخترت رو داری بهترین و قشنگترین دلخوشی دنیا رو :heart_eyes: انشالله خدا برات حفظش کنه :blush:

3 Likes

مرگ بر این زندگی

اره زندگی منم تکراربه:no_mouth:
ولی بد نیست:relieved::relieved::relieved::relieved:

1 Likes

هممون مثل هم هستیم با دخترت گلت بازی کن بیرون برو منم با دوتا بچه هام بیشتر بیرون میرم خوب بچه های من بزرگن اینجوری خیلی کمتر احساس تنهایی میکنی

🥲🥲🥲این روزا بیشتر از هرچیز دوس دارم خدارو ازنزدیک ببنم بگم این بود زندگی

1 Likes

من قبل ازدواج کلن داغون بودم زندکی نداشتم فکر میکردم بعدش خوب میشه اما بدتر شد

1 Likes

بعضی وقتا خیلی کم میارم باور کن وقتی زندگیت اروم نباشه اون بچه هم دلخوش نیست 🥲🥲

1 Likes

واقعا هم ولی میترسم بمیرم اونور بدتر باشه 🥲

1 Likes

خداروشکر واسه من درکنار تکراری بودنش بده خیلی بد

1 Likes

دختر من کوچیکه ازوقتی دنیااومده بیرون رفتنم برام سخت شده بدتر افسردگی گرفتم چون شوهرم اصن بیرون رفتن باهاش خوش نمیگذره به هرحال یه بی احترامی بهم میکنه که حالم خراب میشه یا مثلا دیشب رفتیم یه مهمونی زنونه مردونه جدا بود من و بچه موندیم نه تونسم غذا بخورم نه هیچی اقا رفت یه دل سیر خورد مهم نبودا فقط برام ارزش قائل نشد که بگه بچه رو بده من یکم خودتم یکم غذا بخور خوش باش

2 Likes

میفهممت عزیزم. اکثر مردا همینن منم وقتی دخترم کوچیکتر بود شوهرم خیلی غر میزدسر هرچیز کوچولویی بهانه میگرفت ‌بچم بدخواب بود میگفت عرضه نداری بچه رو آروم کنی تازه هنوز جاشم ازم جدا کرده بود میرفت تو اتاق میخوابید بازم میگفت خوابم نمیبره بچه بیچارم رو میزدم تا بخوابه اونم الان شده یه بچه استرسی :pensive: روزای خیلی سختی بود الان دیگه ناراحتی اعصاب گرفتم تپش قلب دارم دستام لرزش پیدا کرده حالا که دخترم بزرگتر شده و میبینه چقد داغونم آرومتر شده و کمتر غر میزنه با بچمم بازی میکنه اما چه فایده نه اون استرسش از بین میره نه من حالم بهتر میشه . تازه این مثلا این عاشق و کشته مردم بوده حالا اینه .این هنوز یه گوشه کوچیک از رفتارش بود:smirk: وقتی اومد خواستگاریم گفت نمیزارم آب تو دل نازی تکون بخوره قول میدم خوشبختش کنم اما…
به قول مادربزرگم در این دنیا دل بی غم نباشد اگر باشد بنی آدم نباشد

خیلی سخته عزیزم به خدا من یه دوست دارم بچش آنقدر که بغل شوهرش هست بغل خودش نیست از صبح تا عصر هم سرکار کارشم همش رو پا هستش آدم تعجب میمونه آنقدر برای بچش حوصله داره شوهرم می بینشون میگه ما ندیدیم مرد آنقدر بچه بغل کنه تا از دست شوهره هم شاکیه من دوتا بچمو دست تنها بزرگ کردم یاد نداشتم عروسی مهمونی کمک کنه تا هر چی هم میشه بچه مال مردِ والا این روزا میگذره عزیزم بچت ایشالله بزرگ بشه راحت تر میشی

ولی تو یه هدیه الهی داری که ارزوی خیییلیاس
چشمتو باز کن داشته هاتو ببین و روزی صدبارشکرکن

بابت خونه ای ک داری
بابت وسایلی ک داری
بابت ماشینی ک اگه دارین
بابت تن سلامتی ک داری
بابت گل دخترت ک نعمته
داشته هاتو بیار رو کاغد و ببین خدا چققققدر لطف داشته در حقت
بابت مادر پدرت که اگر در قید میاتن و سالمن

بخدا دنیا ارزش غم و اصه رو نداره
بخند لذتشو ببر

چه مثال قشنگی زدی 🥲🥲من الان یه ساله لرزش دست گرفتم تازه شروعشه برای من انقده کل روز استرس دارم ببین دعوا بعدی مون کی هست من نمیدونم بعضیارو میببنم واقعا باارامش دارن زندگی میکنن چطور انقد باهم تفاهم دارن من که هرکار کردم نشد نه رابطه جنسی مون خوبه نه زندگیمون همسر من فقط خانواده خودشو میببنه خوشحاله ما ادم نیسیم :roll_eyes::thinking:من نمیگذرم از این روزگار که نمیزاره جوونی کنیم

1 Likes

کم پیدا میشن مرد مسئولیت پذیز این اگه مادرش اینجا باشه بچه رو تایه دسشویی هم نمیبره :nauseated_face:فقط از خدا برای همه ارامش میخام برای خودمم

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.