زمان نزدیکی... کسی میدونه؟؟؟

سلام خانمها. من به تازگی وارد اینجا شدم. یه سوال داشتم. اسلام نزدیکی در شب اول ماه رو جایز ندونسته. کسی میدونه مثلا امروز که روز آخر ماه هست چطوریه؟؟؟ آیا نباید رابطه داشت؟ امروز؟

سلام عزیزم
خوش اومدین به مامی گپ
بهتره برای این موضوع به مرجع تقلیدتون مراجعه کنید عزیزم

2 Likes

من یه جا خوندم که واسه تشکیل نطفه مناسب نیست .شب اول ماه و آخر ماه .و شب شنبه و شب چهارشنبه اینا هم مناسب نیستند عزیزم .حالا باز خودت باید بری تحقیق کنی تا مطمئن تر بشی

2 Likes

من واسه اقدام به بارداری خیلی تحقیق کردم در مورد این چیزا .تو اینترنت هم بزنی همه چیز هست عزیزم

ممنون عزیزم لطف کردین

تو اینترنت سرچ کردم. نوشته شب اول ماه و شب آخر ماه و وسط ماه. سوال من در مورد اینه که امروز قبل از اذان مغرب که روز اآخر ماه هست چطوره؟ که جوابی پیدا نکردم.

روز آخر فکر نکنم مشکلی داشته باشه
فقط شب هستش که اونم گناه نیست میگن فقط بهتره نباشه
حالا امشب میشه شب اول ولی امروز احتمالا مشکل نداره :hugs:

ممنون خانم. آخه امروز روز ۱۴ پریودم هست. و بهترین روز برای نزدیکیه. گیر کردم تو این موضوع :wink:

1 Likes

پس تا قبل از مغرب دست بکار شید :see_no_evil::see_no_evil:

:ok_woman: توکل بر خدا. ماه اولی هست که دارم اقدام میکنم

ان شاءالله نتیجه بگیرید
بعدیش میره تا روز ۱۶ ام :slight_smile:

بله . ممنون عزیز دل خیلی خوشحالم با اینجا آشنا شدم. مرسی از شما

منم همینطور :relieved: خواهش میکنم :kissing_closed_eyes:

1 Likes

ببخشید کسی میدونه چرا زمان قمر در عقرب نزدیکی برای تشکیل نطفه مکروهه؟چ اثری داره رو تشکیل نطفه؟آخه من روزایی رو ک باید اقدام داشته باشم میخوره ب روزای قمر در عقرب😔چیکار کنم بنظرتون؟

عزیزم قبل و بعدش انجام بدین اگه اعتقاد دارید البته… من به شخصه حاضرم همه شرایطش رو رعایت کنم تا بعدا خدایی نکرده یک درصد پشیمون نشم… و آخرش اگر هم نشد میوفته ماه بعد حداقل خیالم راحته :blush:
این نظر منه و شما خودتون مختارید تو تصمیم گیری

البته اگه خدا بخواد با همون یکبار و دوبار نزدیکی هم بارداری اتفاق میوفته :heart_eyes:

خب آخه برا ماه اسفند از ۴ اسفند شروع میشه تا ۷ام.دقیقا تخمک‌گذاریم همون موقعهاس.بعد منم پریودم نامنظمه دارو استفاده میکنم برا بارداری.برا همین یک ماه هم برام یک ماهه:pensive::pensive:

1 Likes

منم چون اعتقاد دارم بهش برام مهمه.نمیدونم چیکار کنم واقعا.

1 Likes

وای نمیدونم چی بگم چقد سخته اینجوری… دقیقا قبل و بعدش انجام بدین شاید بشه… نمیدونم والا هرجور صلاح میدونین
البته توکل کنید به خدا و هرروز ک اقدام کردین صدقه بدین ان شاءالله هرچی خیر و صلاح هست براتون پیش بیاد

مرسی عزیزم.ممنون از راهنماییت🌷توکل ب خدا.امیدوارم هرچی خیره بشه❤

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.