زمان مناسب براي تست حاملگي

سلام
يه سؤال داشتم.من از روز چهارم پريود روزي دو عدد كلوميفن خوردم تا پنج روز بعدش و روز دهم دوتا آمپول سينال اف به صورت زير جلدي زدن و روز يازدهم و دوازدهم روزي يه آمپول سينال اف زدم روز چهاردهم دوتا آمپول hcg زدم امروز كه روز ٢٦ بود بي بي چك گذاشتم ولي منفي بود. اگه باردار باشم چه روزي مشخص ميشه؟؟؟؟

تست بی بی چک ممکنه اصلا و هیچ وقت نشون نده حامله ای!!
هر چند روز که دوره ی قاعدگیت هست ؛ وقتی دیدی یک یا دو روز گذشت از موعد پریود شدنت برو ازمایش خون بتا بده تا مشخص شه حامله ای یا نه
من خیلیا رو دیدم ک بی بی چک منفی بوده اما بتا مثبت شده

1 Likes

حتما باید از تاریخ پریودت بگذره تا نشون بده، من پریودم دوروز دیر شد بی بی مثبت شد
ولی روز پریودیم که باید میشدم بی بی منفی بود

1 Likes

این آمپولارو واسه چی زدی؟

دكتر واسه كمك به بارداري بهم داد

ربطی به انعقاد خون که نداره نه؟

نه…بيشتر براي بزرگ شدن و آزاد شدن تخمك

1 Likes

انشاالله ک بارداری .
استرس رو از خودت دور کن بزار چند روز از زمان پریودیت بگذره . اگر سابقه عقب انداختن نداری .
میتونی مطمئن باشی ک بارداری .
گاهی حتی یک روز هم زودتر زدن بی بی چک نشون نمیده گاهی هم پنج روز زودتر نشون میده .

بستگی ب بدنت داره ک کی نشون بده . برات آرزو میکنم اون لحضه قشنگه ک بی بی مثبت میشرو ببینی و خوشحال شی .
شما هم برای من همین دعا رو کن

1 Likes

ممنون.اميدوارم خدا به شما و همه كسايي كه مثل من آرزوي بچه دارن يه ني ني سالم و صالح بده.الهي آمين

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.