زمان علائم بارداری

سلام دوستان.
علائم بارداری از چه موقعی شروع میشه که بتونیم تشخیص بدیم باردار هستیم یا نه ؟؟؟
الان 10 روز مونده به پریود بعدیم ولی یه کم درد از جلوی شکمم احساس میکنم.

1 Likes

سلام عزیزم
از روی علائم نمیشه تشخیص داد باردار هستید یا نه چون علائم بارداری و قاعدگی شبیه به هم هستن. درضمن ممکنه بعضی ها اصلا هیچ علائمی نداشته باشن و باردار باشن. فقط باید صبر کنید تا موعد قاعدگی تون اگر پریود نشدید دو سه روز بعد از تاخیر در پریود آزمایش خون بدید.

2 Likes

عزیزم بعد از تاخیر پریودیت ظاهر میشه.حساس و دردناک شدن سینه ها، گرفتگی عضلات، حالت تهوع، بی حالی و خستگی، ترشحات زیادتر و رقیق و شفاف میشن، یه کم شبیه ترشحات زمان تخمک گذاری میشن،سردرد و سرگیجه و …

1 Likes

مال من که از ماه دوم شروع شد حالت تهوع .ولی ترشح و سینه درد از همون اول داشتم .

ممنون خانم حکیمی عزیز.

1 Likes

مرسی عزیزم.

1 Likes

مرسی گلم.

برام دعا کنید.ایشالله منم باردار بشم.

1 Likes

ایشالا عزیزدلم.

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم

1 Likes

ان شاءالله عزیزم .:kissing_heart:

1 Likes

دقیقا عین منی منم 10 روز مونده تا تاریخ پری :slight_smile::confused: لحظه شماری میکنمااااا:cry:

من ک کلااااااااا بیخیال شدم اصلا هرچه باداباد دیوونه شدم ماهای قبل از بس علائم دیدم و آخر سر موعدم پریود شدم این ماه اصلا بهش توجه نمیکنم هرچند ک فقط به زبونه ولی چه میشه کرد خب؟؟؟:pensive::pensive:

1 Likes

پس منم با شماهام. منم ده روز مونده تا پری …

1 Likes

عزیزم ایشالله باردار باشی.
خیلی سخته خیلی :cry::cry::cry:

ایشالله باردار باشی عزیزم.

سلام بچه ها. شما هیچ علایمی ندارید؟؟ شما که با من مثل هم بود تاریخ پریودتون؟ من امروز از صبح یه کم دلم درد پریودی داره

هنوز تقریبا یک هفته تا پری مونده

سلام.
من که یه مقدار کم طرف راست م درد احساس میکنم.
ولی نمیدونم دلیلش چیه…
همش دوس دارم چیزی بخورم.

1 Likes

منم اول بارداری که نمیدونستم باردارم اینطوری بودم کشاله رانم درد میکرد البته هنوزم گاهی وقتا همونجام درد میکنه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.