زمان زایمان

با سلام دوستان عزیز و گرامی تاریخ زایمان طبیعی برام زدن 1 فرودین دکتر میگه 18 اسفند سزارین میشی چون بجه دختره خیلی ناراحتم اسفندی بشه چیکا. کنم بنظرتون؟

عزیزم چرا سزارین؟ ناراحتی برای چی؟( برای نیمه اولی و مدرسه اش میگی؟)
خودت گفتی سزارین میخوای؟

ببخشید چه ربطی داره؟؟؟؟

1 Likes

اره واقعا؟ سوالت یکم گنگه؟

1 Likes

به نظر من دختر پسر هیچ ربطی به ماه نداره من نمیدونم چرا بعضیا همچین تفکری دارن

وا :drooling_face: من تا بحال اینجوری نشنیده بودم.
گفتم شاید برای مدرسه رفتن میگه.
خب اگه ناراحتیت برای مدرسه رفتن باشه که طبیعی زایمان کن عزیزم

1 Likes

وااا من متولد دقیقا 18 اسفندم … خب سزارین نشو عزیزم.

2 Likes

همینو بگو:smile::smile:

1 Likes

والا طبیعی هم بهتره هم ایشون خوشش از اسفند نمیاد …فروردینی میشه دخترش.

آخه خودم اسفندم بخاطر 4 روز یکسال پیر شدم الکی

خخخخت. ای شیطون بلا.
خب چرا طبیعی زایمان نمیکنی
خودتو درگیر این چیزا نکن.
از خدا بخواه صحیح و سلامت ب دنیا بیاد و در هر صورت زایمانت راحت باشع

2 Likes

این چه طرز جواب دادنه

ای بابا این فکرا چیه شما میکنید اخه؟؟؟؟چه ربطی داره عزیزمن. طرف چون اسفندیه پیره اونی که فروردینیه جوونه؟؟؟؟والله من فروردینی ام هرکی میبینه میگه چقدر شکسته شدی. اخه چه ربطی داره ادم دلش باید جوون باشه و جوونی کنه چه ارنباطی به ماه تولد داره :confounded:

1 Likes

آاااااخی الان بهتون بر خورد؟؟؟؟میشه بگید چطور جواب دادم؟؟؟؟اینکه میگم چه طرز تفکریه فحش بود؟؟؟ببخشید دیگه جوابتون نمیدم

1 Likes

اسما جون حالا عصبانی نشو اخر شبی.
ریلکس ریللللللکس ریلکس تر😆

1 Likes

عزیزم من خیلی ریلکس جواب میدم نمیدونم چرا بعضیا خیلی زود بهشون برمیخوره. اخه چیزی ام نیست که بهم مربوط باشه بخوام بخاطرش اعصابم بهم بریزم فقط برام جای تعجب داشت والله وگرنه بچه خودشونه به خودشونم مربوط میشه سز کنه یا طبیعی

2 Likes

وای من چقد پس پیر بودم خودم نمی دونستم :joy::joy: عزیزم رها کن این نوع طرز فکرکردن رو…

2 Likes

ببین دوستم اول علت اینکه میخوای سزارین کنی رو بگو تا بچه ها بیشتر بتونن راهنماییت کنن.
بعدشم ب نظرم فکر کردن ب این چیزا باعث ناراحتی خودت و بعدشم کوچولو خوشگل تو شکمت میشه.
گناه داره.
سعی کن بیخیال باشی.
شما که نمیدونی شاید بچه همون اسفند خواست بیاد و طبیعی زایمان کردی ، این ناراحتی نداره که.

1 Likes

الهام جان اینطور نگو بهشون برمیخوره فدات شم :wink:

اخه من 18 اسفندم…:joy:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.