زمان زایمان با سونوگرافی

سلام خانوم حکیمی خوبین؟خانومی من باردارم هفته های بارداریم از روی تاریخ پریودم با تاریخی ک سونوگرافی نشون میده دو هفته بیشتره.مثلا الان با تاریخ پریودم ۳۲ هفته ولی سونو ۳۰ هفته نشون میده حالا زایمان من از تاریخ پریودم حساب میشه یا سونو؟؟

سلام عزیزم
این اختلاف طبیعیه، نگران نباشید
هر چی پزشک تون صلاح میدونن همونه ولی معمولا کسانی که پریوداشون منظم بوده و تاریخ آخرین پریودشون رو میدونن از این تاریخ حساب می کنن ولی اگر نامنظم بوده یا اصلا یادشون نیست کی پریود شدن از تاریخی که اولین سونوگرافی بهشون گفته حساب می کنن

نه عزیزم ن پریودام منظم نبودن.موندم ک حالا کدومش دقیق تره؟اگ بخوام طبیعی بیارم از رو تاریخ پریودم حساب میشه

اگر بخواین طبیعی بیارین که باید صبر کنین تا درداتون شروع بشه، تا 42 هفته هم می تونید صبر کنید
اگر درد شروع نشد پزشک براتون آمپول فشار می زنه
نگران این حساب کتابا نشید فعلا، پزشک تون تاریخ زایمان رو مشخص میکنه براتون

اصولا میگن تاریخ پریود دقیق تره بازم نظر پزشک تون مهمه

آها خیلی ممنون خانومی

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

خانم حکیمی ، من امروز هشت هفته و دو روزمه، برای سونو میخوام برم ، استرس تشکیل قلبو دارم
تو شش هفته و دو روز سونو دادم،قلب تشکیل نشده بود ، خون هم اطراف ساک بود،شیاف پ‌روژسترون استفاده کردم

برام دعا کنین همه چی نرمال باشه

1 Likes

انشالله نرماله استرس نداشته باش

مرسی دعا کنین واسم

نگران نباشید انشالا همه چیز نرماله
استرس خیلی مضره برای جنین اگر دوست دارید سالم باشه استرس رو ازش دور کنید

من شش هفته و دو روز رفتم سونو ،گفتن قلب تشکیل نشده، اطراف ساک خون دیده شده ،شیاف پروژسترون داد
دو هفته دیگه رفتم ،گفت ساک جنین رشد کرد و رشد جنین متوقف شد
دکترم گفت دیگه شیاف استفاده نکن و ختم بارداری زد
حالم خیلی از نظر روحی بده
گفت چند روز تحمل کنم تا خود به خودی بیفته ،البته آزمایش انعاقد خون دادم
اگه نشد برم قرص بده یا آمپول
خیلی نگرانم ،واسه اقدام بعدی که باید ۳ماه بعد از دفع این باشه

اگر گفتن صدای قلب شنیده نشده و باید سقط بشه شما صبر کنید چون ممکنه تا دو هفته دیگه شنیده بشه

نگران نباشید چون قرار نیست همه بارداری ها مثل هم باشه
این اتفاق برای خیلیا افتاده و طبیعیه اگر دو یا سه بار تکرار بشه باید نگران بشید و دنبال علت بگردید

این موضوع به صورت خود کار بعد از 30 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.