زمان دیده شدن جنین در ساک

سلام اول آذر آخرین قاعدگیم بود ۱۴ آذر آمپول اچ سی جی زدم ۱۴ ۱۵ ۱۶ اقدام کردم باردار شدم امروز با احتساب قاعدگی ۷ هفته و ۲ روز هستم امروز سونو شکمی انجام دادم و گفت یک ساک حاملگی نرمال با اندازه ۱۷ میلیمتر سنش براساس سونو ۶ الی ۷ هفته است ولی جنینی داخل ساک رویت نشد و میگفت یک چیز مبهم درون ساک میبینم ولی تو سونوگرافی نوشته جنین داخل ساک دیده نشد لطفا بفرمایید بارداری پوچ اگ نیست تا چه زمان فرصت که جنین داخل ساک دیده بشه

زود رفتی عزیرم.توی شش هفته فقط ساک دیده میشه برای قلب هفته هشت و نه باید بری

2 Likes

استرس الکی هم به خودت نده

سلام عزیزم
نگران نباشید تا هفته 10 فرصت دارید

1 Likes

سلام چطور سر دخترم دقیقا ۷ هفته و یک روز دیده شد

سلام عزیزم طبق عادت من ۷ هفته و دو روز هستم طبق سونو زده ۶ الی هفت هفته در صورتی که من طبق عادت ۷ هفته و دو روز هستم

من هفت هفته و یه روز رفتم گفت قلبش تشکیل شده ولی خیلی کوچیکه.با سونو درمانگاه نتونست ببینه رفتم جایی که دستگاش مدلس بالاتر بود اون دید.حالا شما هفته هشت و نه برو به امید خدا تشکیل میشه.واسه منو سونو زده بود شش هفته و سه روز

2 Likes

بستگی به لقاح داره که کی تشکیل شده باشه برای بعضیا تو هفته شش ضربان هم شنیده میشه برای بعضیام نه

جدی شما هم ی هفته عقب تر برات نسبت به قاعدگیت زده بود جنسیت بچتون چی بود

عزیزم من همین الانو میگم الان هشت هفتمه.چن روز پیش رو تعریف کردم براتون.الکی استرس نگیرید برای بچه ضرر داره .ایشالااا دو هفته دیگه میرید قلبشو میبینید به امید خدا🌷

1 Likes

شما ۷ هفته و یک روز دیده برای منو هیچی درون ساک دیده نشده فقط گفت یک چیز مبهم داخلش میبینم تو رو خدا کمکم کن

الان قاعدگیت با سونوت ی عدد

نه عزیزم من الان هشت هفتمه.
هفت هفته و به روز بودم رفتم سونو طبق قاعدگیم.ولی سونو زده بود ۶هفته وسه روز
اصولا یکی دو هفته فرق میکنه باهم.
شاید لقاح شما دیرتر تشکیل شده واسه همون میگم زود رفتید.یکم تحمل کنید دو هفته دیگه برید سونو.شاید اون چیز مبهم قلبش بوده که هنوز خیلی کوچیک بوده و تشخیص نداده
من سونو درمانگاه قلب بچه رو نتونست تشخیص بده گفت برو سونو بیرون دستگاهاشون جدیده

1 Likes

عزیزم اصلا جنینی داخل ساک نبود چطور میگین قلبشه

1 Likes

ببین عزیزم شما بر اساس تاریخ شروع پریودیت داری زمان میدی، ولی ممکن لقاح دیرتر انجام شده باشه، برای همین طبق گفته ی دوستان یکی دوهفته دیرتر برو به امید خدا که میبینی هم جنین و هم قلبش رو، چون واسه منم همین شده بود دقیقا، من بی بی چک زدم حاملگی نشون میداد، رفتم دکتر با بی بی چک تست کرد و گفت حاملگیه، ولی وقتی بیمارستان فرستادنم حتی با سنوگرافیه داخلی هم نتونستن هیچ اثری از جنین ببینن، تو بیمارستان دوباره بی بی چک زدن و دیدن هنوز نشون از حاملگیه، به همین خاطر همون روز و یک هفته بعدش تست خون گرفتن که ببینن آمار داره میره بالا، که دیدن درسته و آمار داره میره بالا، ی هفته بعد دوباره نوبت سونو دادن و دیگه جنین رو دیدن، منم زود رفته بودم ی مقدار، و اصلا هم این بارداریت رو با بارداریه قبلیت مقایسه نکن، شما احتیاطا ده روز تا دوهفته دیگه بری حتما دیده میشه، چون منم دقیقا دوهفته بعد از سونوی اول دیده شد

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.